فینالیست شدن تنیسورهای ایران در تور جهانی

فینالیست شدن تنیسورهای ایران در تور جهانی

مرحله نیمه نهایی تور جهانی در زمین‌های تنیس آزادی تهران برگزار و با انجام دیدار‌های مرحله نیمه نهایی تکلیف نفرات راه یافته به دیدار پایانی مشخص شد.

در بخش انفرادی پسران، امیر علی قوام با نتیجه ۲-۶ و ۴-۶ مقابل نماینده ترکیه به فینال راه یافت و در دیگر دیدار این مرحله دیگر تنیسور ترکیه با پیروزی مقابل نماینده روسیه فینالیست شد.

در بخش انفرادی دختران نیز ماندگار فرزامی با نتیجه ۲-۶ و ۰-۶ مقابل هانا شعبان پور عبور کرد و به فینال این دوره از رقابت‌ها صعود کرد و در دومین دیدار این مرحله یاسمن یزدانی با نتیجه ۲ بر یک از سد اولگا دانیاوا از قبرس به پیروزی رسید تا فینال این بخش مقابل ۲ نماینده از ایران برگزار شود.

در بخش دونفره پسران تیم ترکیه در جایگاه نخست ایستاد و در بخش دونفره دختران نیز زوج روسیه با برتری مقابل ماندگار فرزامی از ایران و سیمای از ترکیه قهرمانی این بخش را از آن خود کردند.

این مسابقات از ۲۱ مرداد ماه در زمین‌های تنیس آزادی تهران آغاز و امروز با انجام دیدار فینال و انجام مراسم قرعه کشی به پایان می‌رسد. سرداوری این مسابقات بر عهده سینا ابراهیمیان سرداور نشان سفید کشورمان است و امیر مهذب نیا مدیریت مسابقات را بر عهده دارد.

فینالیست شدن تنیسورهای ایران در تور جهانی