قالیباف در جمع خبرنگاران

قالیباف در جمع خبرنگاران

محمدباقر رییس مجلس که صبح امروز با حضور در جایگاه صحن علنی، روز خبرنگار را تبریک گفت، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«پیامبران و جانشینان برحق ایشان ( علیهم السلام) از طریق وحی و نگهبانی از پیام الهی توانستند جامعه را از تاریکیهای تودرتوی جاهلی بیرون بیاورند و فرهنگ و تمدن انسانی را به سوی راه راست هدایت کنند. رسالت خبرنگاران متعهد و مسلمان که با قلم و دوربین خود به جامعه آگاهی می‌بخشند بی شباهت به این بزرگواران نیست.

همچنین، تقارن روز خبرنگار با ماه عزای اباعبدالله، که یادآور مجاهدت‌های وجود نورانی حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) است، به شکلی مضاعف در این روزها، الهام بخش رسالت خبرنگاران در دفاع از حقیقت است.

پس از انقلاب اسلامی، ما چهره‌های درخشانی در عرصه خبرنگاری را دیدیم که همزمانی و معاصرت با ایشان حقیقتا توفیق بزرگی بود. شهید حسن باقری مغز متفکر و استراتژیست جنگ تحمیلی اصالتا از جامعه خبرنگاری بود، شهید غلامرضا رهبر از صاحبان سبک خبرنگاری دفاع مقدس به شمار می‌آمد، شهید محمود صارمی چهره ماندگار این عرصه و شهید محسن خزایی خبرنگار دفاع از حرم در برابر داعشیان خونخوار بودند. مجاهدت این شهیدان همواره باید نصب العین ما مسئولان و شما خبرنگاران باشد.

قالیباف در جمع خبرنگاران

اینک روز خبرنگار را گرامی می دارم و به همۀ شما اصحاب رسانه، که در برابر دروغ سرباز خبرنگاران غربی می‌ایستید و مجاهدت می‌کنید خداقوت می‌گویم. سلامت و توفیق هرچه بیشتر شما عزیزان را در راه جهاد تببین از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.»

قالیباف در صفحه اینستاگرام خود عکس های دسته جمعی با خبرنگاران مجلس را منتشر کرد.

پیشنهاد فر نیوز
ویدیو / کشف فسیل سنگین‌ترین حیوان تاریخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *