قتل ۴ نفر در شهرستان گچساران/ قاتل سابقه‌دار متواری شد

قتل ۴ نفر در شهرستان گچساران/ قاتل سابقه‌دار متواری شد

دادستان گچساران از قتل چهار نفر و زخمی شدن یک نفر در منطقه «قلعه قدیم آرو» در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کهگیلویه و بویراحمد حجت‌الاسلام محمدصدرا ادیبان روز _جمعه سوم آذر_ در خصوص قتل چهار نفر در منطقه «آرو» شهرستان گچساران اظهار کرد: جوانی مسلح به دلایل شخصی با اسلحه کلاشینکف چهار مرد جوان را کشته و یک مرد جوان دیگر را هم مجروح و راهی بیمارستان کرد.

وی افزود: این حادثه شب گذشته دوم آذر ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۱۳ در روستای قلعه قدیم آرو از توابع شهرستان گچساران به‌وقوع پیوست و قاتل دارای سوابق کیفری متعدد و هم‌اکنون متواری است.

دادستان گچساران با اشاره به اینکه با حضور مأموران انتظامی، امنیت در روستا برقرار است، گفت: پلیس و بازپرس ویژه پرونده اقدامات و تحقیقات خود را برای دستگیری قاتل و کشف اسلحه به‌کار رفته در این جنایت، آغاز کرده و دستگیری قاتل متواری به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

سیدجواد هاشمی‌مهر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تأیید این درگیری در روستای آروی گچساران، اظهار کرد: که اکنون امنیت کامل در این روستا برقرار است.

وی با بیان اینکه قاتل همچنان متواری است و تلاش برای دستگیری وی ادامه دارد، گفت: هشت نفر از بستگان ضارب دستگیر شده‌است.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در این درگیری مسلحانه چهار نفر کشته شدند، تصریح کرد: یکی از افراد زخمی شده در بیمارستان شهید رجایی گچساران تحت مداوا قرار دارد که طبق آخرین گزارش‌ها وضعیت این فرد وخیم گزارش شد.

کد خبر 706684