قدردانی وزیر اقتصاد از مدیرعامل پست بانک برای توسعه خدمات در روستاها

خاندوزی در پاسخ به گزارش بهزاد شیری از مراسم روز باجه‌های بانکی روستایی و رونمایی از خدمات جدید در این باجه‌ها از وی برای تلاش در توسعه خدمات به روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از گزارش شیری به وزیر امور اقتصادی و دارایی آمده است:
توسعه باجه‌های بانکی روستایی نقش مهمی در اشاعه شمول مالی مناطق دور افتاده و روستایی کشور دارد. کنترل و راهبردی باجه‌های بانکی روستایی با نگاه توسعه کمی و کیفی خدمات آن می‌تواند به توسعه شمول مالی و بهبود عدالت اجتماعی در حوزه خدمات پولی و بانکی منجر شود.
طی سه سال اخیر، برای توجه ویژه به این ماموریت در پست بانک ایران، سوم شهریور در هفته دولت روز باجه‌های بانکی روستایی نام‌گذاری شده است که ضمن برگزاری آیین خاص این روز همراه با رونمایی از خدمات جدید و از تلاشگران این حوزه تقدیر به عمل می‌آید.
رونمایی و افتتاح ۷۶ طرح و پروژه بانک به مناسبت هفته دولت با اعتباری بالغ بر ۳٫۲۹۱ میلیارد ریال در سراسر کشور، تجلیل از ۲۱۵ مسئول باجه بانکی روستایی منتخب، رونمایی از سامانه «به وقت شما» با هدف مشارکت دادن باجه‌های بانکی روستایی در نظام روستایی در نظام تصمیم سازی و تصمیم بانک بخشی از این مراسم بود.
همچنین اعطای ۱۰۰۰ فقره فعالیت باجه بانکی روستایی صادره توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و رونمایی از نظام آراستگی در باجه‌های بانکی روستایی با هدف ساماندهی، نظم، ترتیب، استانداردسازی و چیدمان باجه‌ها نیز در این مراسم رونمایی شد.

نوشته قدردانی وزیر اقتصاد از مدیرعامل پست بانک برای توسعه خدمات در روستاها اولین بار در پایگاه خبری همت خبر. پدیدار شد.

پیشنهاد فر نیوز
اخبار استقلال| چرا فرهاد مجیدی به جای نکونام سرمربی استقلال شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *