قیمت جهانی طلا صعودی شد

قیمت جهانی طلا صعودی شد

بهای هر با ۳.۲ درصد افزایش به ۱۹۴۵ دلار و ۲۰ سنت رسید و ی آمریکا با ۰.۱۶ درصد افزایش به ۱۹۴۶ دلار و ۲۰ سنت رسید.

با وجود سود‌های این هفته، در مسیر کاهش ماهانه نزدیک به یک درصد قرار دارد، زیرا دلار آمریکا به اولین رشد ماهانه خود در سه ماه می‌رسد و بازدهی خزانه‌داری ایالات‌متحده برای چهارمین صعود ماهانه متوالی خود آماده است.

تحلیلگران اظهار کردند که هزینه‌های مصرف شخصی (PCE) و اعداد شغلی ماهانه، جهت‌گیری نرخ بهره ایالات‌ متحده را ارائه می‌دهد. داده‌های منتشر شده تا کنون در این هفته نشان می‌دهد که اقتصاد ایالات‌ متحده با سرعت کمتر از آنچه تصور می‌شد در سه ماهه دوم رشد کرد، در حالی که فرصت‌های شغلی ایالات‌ متحده در ماه جولای با کاهش تدریجی بازار کار به پایین‌ترین سطح دو تا ۲.۵ سال گذشته رسید.

رئیس سابق فدرال رزرو بوستون گفت: اگر بازار کار و رشد اقتصادی با سرعت تدریجی فعلی کاهشی باشد، فدرال رزرو می‌تواند به چرخه افزایش نرخ بهره پایان دهد. در همین حال، یک نظرسنجی رسمی نشان داد که فعالیت‌های تولیدی برای پنجمین ماه متوالی در ماه آگوست در چین که مصرف‌کننده شمش بزرگ است، کاهش یافته است.

قیمت جهانی طلا صعودی شد

طبق گزارش رویترز، در بازار سایر فلزات ارزشمند، بهای نقره با ۰.۳ درصد کاهش به ۲۴.۵۹ دلار در هر اونس رسید و در روز چهارشنبه به بالاترین سطح بیش از یک ماهه خود صعود کرد. پلاتین در حالی که دومین سود ماهانه متوالی خود را در پیش می‌گیرد، در ۹۷۴ دلار و ۱۳ سنت ثابت ماند و پالادیوم با ۰.۹ درصد افزایش به ۱۲۳۲ دلار و ۹۸ سنت رسید، اما برای کاهش ماهانه ۴ درصد تعیین شد.

پیشنهاد فر نیوز
تولید روزانه بیش از ۲ هزار و ۲۳ دستگاه موتور خودرو در کشور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *