لاپورتا مشکلی برای ریاست بر بارسلونا ندارد
لاپورتا مشکلی برای ریاست بر بارسلونا ندارد

فردا مهلت اعتبارسنجی مالی برای رئیس جدید باشگاه بارسلونا به اتمام می رسد و خوان لاپورتا که هفته گذشته برنده این انتخابات شده بود، تا ظهر امروز در فراهم کردن ضمانت مالی ناکام مانده بود. به همین دلیل امروز اخباری در مورد احتمال برگزاری مجدد انتخابات و منتفی شدن رویداد قبلی منتشر شده یود، اما […]

فردا مهلت اعتبارسنجی مالی برای رئیس جدید باشگاه بارسلونا به اتمام می رسد و خوان لاپورتا که هفته گذشته برنده این انتخابات شده بود، تا ظهر امروز در فراهم کردن ضمانت مالی ناکام مانده بود. به همین دلیل امروز اخباری در مورد احتمال برگزاری مجدد انتخابات و منتفی شدن رویداد قبلی منتشر شده یود، اما نشریه موندو دیپورتیوو اعلام کرد این مشکل حل شده و خوان لاپورتا مشکلی برای تصدی پست ریاست باشگاه بارسلونا ندارد.

به گزارش فرتاک نیوز،به نظر می رسد خوان لاپورتا امروز مبلغ ۱۲۵ میلیون یوروی لازم برای ضمانت های مالی را از طریق همکاری با بانک سابادل تامین کرده و مشکلی حل شده است. بدین ترتیب خوان لاپورتا از فردا به شکل رسمی رئیس باشگاه بارسلونا خواهد شد و می تواند کار خود را آغاز کند.

قرار است ساعت ۶ عصر مراسم معارفه خوان لاپورتا با حضور ۳۰۰ نفر شرکت کننده در استادیوم نوکمپ برگزار شود و بدین ترتیب نگرانی هواداران بارسا از این حیث برطرف شد. اولین ماموریت مهم خوان لاپورتا تا پایان فصل تمدید قرارداد لیونل مسی خواهد بود و هواداران بارسلونا امیدوارند با توجه به رابطه خوب طرفین این اتفاق به زودی رخ بدهد.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیش ثبت‌نام در مدارس ممنوع است