لزوم تکمیل پروژه‌های  نیمه تمام راهسازی دراستان
لزوم تکمیل پروژه‌های  نیمه تمام راهسازی دراستان

به گزارش فرتاک نیوز ;مهندس محمد کریمی در حاشیه بازدید از تقاطع غیر همسطح ورودی سرابله گفت:پروژه‌های بزرگ، اساسی و بسیار مهمی در حوزه راهسازی استان در حال احداث است که تکمیل و بهره برداری از این پروژه‌ها نقش بسیار مهمی در توسعه همه جانبه استان ایفا خواهد کرد. وی تکمیل این پروژه و سایر پروژه‌های […]

به گزارش فرتاک نیوز ;مهندس محمد کریمی در حاشیه بازدید از تقاطع غیر همسطح ورودی سرابله گفت:پروژه‌های بزرگ، اساسی و بسیار مهمی در حوزه راهسازی استان در حال احداث است که تکمیل و بهره برداری از این پروژه‌ها نقش بسیار مهمی در توسعه همه جانبه استان ایفا خواهد کرد.

وی تکمیل این پروژه و سایر پروژه‌های عمرانی استان را از مهم‌ترین اولویت‌های استان برشمرد و ادامه داد: تمامی دستگاه‌های مربوطه لازم است جهت رفع موانع و حل مشکلات و تسریع کارها همکاری‌های لازم را انجام دهند.

کریمی با اشاره به ساخت وتکمیل مسیرکرمانشاه ،حمیل ایلام گفت :اجرای این پروژه که از مهمترین طرحهای ملی راهسازی کشوراست می تواند نقش مهمی در توسعه استانهای کرمانشاه وایلام داشته باشد.

وی افزود: ساخت وتکمیل این پروژه نیازمند پیگیری مصرانه مسولین استان می باشد که انشالله با همکاری استاندار ونمایندگان مردم در مجلس این پروژه مهم به بهره برداری برسد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
روزهای مرگبار کرونایی در کمین کرمانشاه / مدیران متخلف بهدادستانی معرفی شوند