لغزندگی محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاه
لغزندگی محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاه

رانندگان احتیاط کنند؛ رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از لغزندگی محور‌های مواصلاتی استان به علت بارش‌های صبح امروز خبر داد و به رانندگان توصیه کرد هنگام تردد جوانب احتیاط را رعایت کنند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ محمد حیدری با اشاره به اینکه هم اکنون ترافیک در سطح معابر استان روان […]

رانندگان احتیاط کنند؛

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از لغزندگی محور‌های مواصلاتی استان به علت بارش‌های صبح امروز خبر داد و به رانندگان توصیه کرد هنگام تردد جوانب احتیاط را رعایت کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ محمد حیدری با اشاره به اینکه هم اکنون ترافیک در سطح معابر استان روان لغزندگی محور‌های مواصلاتی استان کرمانشاهاست، گفت: به رانندگان توصیه می‌شود برای پیشگیری از بروز حوادث در محور‌های برون شهری سرعت مطمئنه را رعایت کنند.

وی به همراه داشتن تجهیزات زمستانی همچون زنجیر چرخ و رعایت فاصله طولی را از نکاتی دانست که رانندگان باید به آن توجه داشته باشند.

سرهنگ حیدری همچنین به کاهش ۲۴ درصدی آمار جان باختگان ناشی از حوادث جاده‌ای استان کرمانشاه طی نه ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل اشاره کرد و گفت: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، اقدامات کنترلی پلیس و ایمن سازی معابر از موارد موثر در کاهش آمار تصادفات در محور‌های استان است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دادگستری باید فصل الخطاب باشد