لوکاکو دوباره شاگرد مورینیو خواهد شد

لوکاکو دوباره شاگرد مورینیو خواهد شد

داستان پر پیچ و خم روملو لوکاکو در تابستانی بالاخره به پایان رسید. مهاجم که در برنامه‌های مائوریتسیو پوچتینو در چلسی قرار نداشت، تایید کرد که برای امضای قرارداد با جالوروسی به رم سفر خواهد کرد و به این ترتیب شاگرد ژوزه مورینیو در رم خواهد شد.

لوکاکو و مورینیو قبلا نیز با هم در چلسی همکاری داشتند ولی مورینیو بعدا از سمت خود کنار رفت و حالا دوباره بعد از سال‌ها این دو هم‌تیمی می‌شوند.

مهاجم بلژیکی در مصاحبه با سایت Het Laatste Nieuws گفت که پرواز به برای امضای قرارداد با این تیم قطعی شده است. ظاهرا بازیکن سابق قراردادی قرضی و یک‌ساله را با رم امضا خواهد کرد.

روملو لوکاکو امروز یکشنبه به پایتخت ایتالیا سفر می‌کند تا در آزمایش‌های پزشکی رم شرکت کند. به این ترتیب لوکاکو به سری آ بازمی‌گردد. او قبلا در ایتالیا برای اینتر بازی کرد و حالا دوباره حضور در این لیگ را تجربه خواهد کرد. او در کنار تامی آبرهام، آندره بلوتی، سردار آزمون و پائولو دیبالا در خط حمله جالوروسی رقابتی فشرده برای حضور در ترکیب اصلی خواهند داشت.

رم فصل جدید رقابت‌های سری آ را ضعیف شروع کرده و بعد از دو هفته تنها یک امتیاز به دست آورده است تا فینالیست لیگ اروپا در فصل قبل شرایط بدی را تجربه کند. از طرفی غیبت مورینیو به دلیل محرومیت انضباطی نیز بدبیاری‌های رم را بیشتر کرده است. مورینیو پس از بازی با سویا در فینال لیگ اروپا که منجر به شکست جالوروسی در ضربات پنالتی شد، با آنتونی تیلور، داور بازی، به مشاجره پرداخت که از چشم یوفا دور نماند. به همین خاطر یوفا سرمربی رم را چهار بازی از همراهی تیمش در رقابت‌های اروپایی محروم کرد.

پیشنهاد فر نیوز
امیدواری تارتار به عملکرد تیم داوری

لوکاکو دوباره شاگرد مورینیو خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *