لیورپول هدف ۱۰۰ میلیون پوندی چلسی را ربود!

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی استار، در حالیکه چلسی برای به خدمت گرفتن مویزس کایسدو پیشنهادی ۱۰۰ میلیون پوندی ارائه کرده بود، لیورپول پیشنهادی ۱۱۰ میلیون پوندی داده است که در صورت قبول شدن، رکورد نقل و انتقالات بریتانیا را خواهد شکست.

پیشنهاد چلسی برای این بازیکن ۲۱ ساله ۱۰۰ میلیون پوند بود. در پنجره نقل و انتقالات ژانویه فصل گذشته، آرسنال علاقه خود را برای به دست آوردن این بازیکن اکوادوری ابراز کرد ولی او در برایتون ماند.

در حالی که میسون مونت، متئو کواچیچ، انگولو کانته و روبن لوفتوس چیک همگی چلسی را ترک کردند، این تیم در خط هافبک با کمبود روبرو است ولی این بار نیز نتوانست در رقابت با لیورپول پیروز شود. به این ترتیب کایسدو گرانترین خرید تاریخ لیورپول خواهد شد.

کایسدو در کنار الکسیس مک آلیستر و دومینیک زوبوسلای در لیورپول بازی خواهد کرد و باید دید چه زمانی این انتقال نهایی خواهد شد.

لیورپول با ۱۹ بار قهرمانی در انگلیس و شش قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا فصل ناامیدکننده‌ای را با یورگن کلوپ پشت سر گذاشت و به دنبال تحول و تغییرات اساسی است. این تیم در هفته نخست لیگ برتر در زمین چلسی به میدان خواهد رفت که مائوریتسیو پوچتینو را به عنوان سرمربی در اختیار گرفته است.

انتهای پیام

نوشته لیورپول هدف ۱۰۰ میلیون پوندی چلسی را ربود! اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.