«ماسک» مشمول استاندارد اجباری نیست
«ماسک» مشمول استاندارد اجباری نیست

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمودرضا نیازی امروز در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه ماسک مشمول استاندارد اجباری نیست، اظهار داشت: سازمان استاندارد به دلیل شرایط کرونایی روی تدوین استاندارد اجباری ماسک تجدیدنظر کرد. وی ادامه داد: هم اکنون یک واحد تولیدی ماسک در کرمانشاه درخواست استاندارد کرده که در حال پیگیری هستیم […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمودرضا نیازی امروز در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه ماسک مشمول استاندارد اجباری نیست، اظهار داشت: سازمان استاندارد به دلیل شرایط کرونایی روی تدوین استاندارد اجباری ماسک تجدیدنظر کرد.

وی ادامه داد: هم اکنون یک واحد تولیدی ماسک در کرمانشاه درخواست استاندارد کرده که در حال پیگیری هستیم و با دریافت آن، اولین واحد تولیدی کشور خواهد بود که نشان استاندارد اخذ کرده است.

مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه گفت: ماسک تولیدی زیر نظارت معاون غذا و دارو دانشگاه و وزارت بهداشت است و این سازمان در این زمینه دخالتی ندارد.

نیازی ادامه داد: در حال حاضر سه واحد اکسیژن طبی در استان زیر نظارت اداره کل استاندارد است و روزانه ۹۰۰ کپسول ۱۰ کیلوگرمی را شارژ می‌کند، کنترل مستمری بر خلوص گاز آن‌ها داریم.

وی به بازدید از تجهیزات اکسیژن ساز بیمارستان‌های فارابی، امام رضا (ع) و گلستان هم اشاره‌ای داشت و گفت: در قالب گشت‌های مشترک بر کیفیت محصولات بهداشتی و محصولات ضدعفونی کننده نیز نظارت داریم.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
در مقایسه با پتانسیل موجود، درآمد اختصاصی آموزش و پرورش پاوه بسیار کم است