محسن نژاد و ساروی به فینال نرسیدند/ تلاش ۲ کشتی‌گیر کشورمان برای برنز

محسن نژاد و ساروی به فینال نرسیدند/ تلاش ۲ کشتی‌گیر کشورمان برای برنز

کشورمان در روز دوم، شاهد حضور و کشتی‌گیران اوزان 60 و 97 کیلوگرم در نیمه‌نهایی بود.

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن‌نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با الدار حافظ اف از آمریکا مبارزه کرد و با نتیجه 7 بر صفر به پیروزی رسید و راهی دور بعد شد.

محسن‌نژاد در دور بعد با هاک کیم از کره جنوبی سرشاخ شد که توانست با غلبه براین حریف با نتیجه 4 بر 2 به یک چهارم راه یابد.

محسن‌نژاد در این مرحله مقابل کرایمر حریف آلمانی کشتی گرفت و با نمایشی خوب با نتیجه 7 بر صفر پیروز شد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

کشتی‌گیر خوزستانی کشورمان با این پیروزی به مصاف ژولمان شارشنبکوف قهرمان جهان از قرقیزستان در نیمه‌نهایی رفت که نبرد آنها در نهایت با نتیجه 4 بر 3 به سود کشتی‌گیر قرقیزستان خاتمه پیدا کرد تا محسن‌نژاد در دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز تلاش کند.

محسنی نژاد

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با مارکوس راگینگر از اتریش رفت و توانست با برتری 3 بر یک به یک هشتم راه یابد.

کورنیزاک از لهستان حریف بعدی فرنگی‌کار کشورمان در این مرحله بود که محمد هادی ساروی با عملکردی فوق‌العاده با چند بارانداز پی در پی 7 بر یک به برتری رسید تا راهی یک چهارم شود.

بالدوف از نروژ در این مرحله حریف ساروی بود. فرنگی‌کار مدال‌آور کشورمان موفق شد حریفش را 4 بر یک شکست دهد تا راهی نیمه‌نهایی شود. ساروی در این مرحله به مصاف گابریل روسیلو کیندلان از کوبا رفت. ساروی در این مبارزه حساس با نتیجه 3 بر صفر مغلوب شد و از رسیدن به فینال بازماند. وی فردا شب باید برای مدال برنز مبارزه کند.

پیشنهاد فر نیوز
مخالف نمایندگان با فوریت لایحه اصلاح بودجه سال 1402

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *