محمد رشیدی : خبر ارتحال مجاهد انقلابى ، بقیهالشهدا مرحوم حاج بهروز همتى موجب تاثر وتاسف فراوان گردید.
محمد رشیدی : خبر ارتحال مجاهد انقلابى ، بقیهالشهدا مرحوم حاج بهروز همتى موجب تاثر وتاسف فراوان گردید.

بسم الله الرحمن الرحیم رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضى نحبه ومنهم من ینتظر وما بدلوا تبدیلاً خبر ارتحال مجاهد انقلابى ، بقیهالشهدا مرحوم حاج بهروز همتى موجب تاثر وتاسف فراوان گردید. آن فقید سعید و استاد بصیر و مدیر خستگى ناپذیر عمر بابرکت خود را از قبل از انقلاب تا زمان وفاتش […]

بسم الله الرحمن الرحیم

رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضى نحبه ومنهم من ینتظر وما بدلوا تبدیلاً

خبر ارتحال مجاهد انقلابى ، بقیهالشهدا مرحوم حاج بهروز همتى موجب تاثر وتاسف فراوان گردید.

آن فقید سعید و استاد بصیر و مدیر خستگى ناپذیر عمر بابرکت خود را از قبل از انقلاب تا زمان وفاتش در عرصه هاى علمى، فرهنگى و مدیریت اجرایى در خدمت به مردم وتبعیت کامل از امام راحل ( ره) و مقام معظم رهبرى سپرى کرد. حضور موثر و خالصانه ایشان در جبهه هاى نبرد در زمان دفاع مقدس و پس از آن در خدمتگزارى به محرومین و دفاع از انقلاب و رهبرى در تمام عرصه ها مدال افتخارى بود که تا پایان عمر بر سینه داشت. افتتاح بنیاد حضرت مهدى موعود (عج) و خدمات فرهنگى در پایان عمرشریفش از دیگر باقیات الصالحاتى بود که ان شاالله ذخیره قیامتش خواهندبود .

آن مرحوم براى نیروهاى انقلاب حکم پدر معنوى داشت و امروز فقدانش ثلمه اى براى فرزندان انقلاب در کرمانشاه خواهدبود. ازخداوند متعال براى روح آن مرحوم مغفور غفران و رحمت واسعه حضرت اله وصبر جمیل براى بازماندگان مسئلت مینمایم.

چهارم دی ماه یکهزار و سیصدو نود ونه
خادم مردم شریف کرمانشاه محمد رشیدى

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مدیر کرمانشاهی و بازدید از تنها تولید کننده ریزجلبک کلرلا با گرید انسانی در استان تهران