محمودی: تراکتور با برد برابر الشارجه به روز‌های اوج خود برمی گردد

محمودی: تراکتور با برد برابر الشارجه به روز‌های اوج خود برمی گردد

پیشکسوت تیم تراکتور درباره بازی این تیم برابر تیم الشارجه امارات در مرحله پلی آف اظهار کرد: تغییرات زیاد در تیم تراکتور انجام شده به همین دلیل بازیکنان هماهنگی نداشتند و اگر اشتباهات فردی را کنار بگذاریم، متاسفانه عدم هماهنگی باعث شد که این تیم ۲ بازی اول خود را امتیاز نگیرد.

تراکتور با حمایت هواداران خود می تواند برابر الشارجه پیروز شود

او افزود: فکر می‌کنم با توجه به پتانسیلی که خمز در بازی‌های تراکتور نشان داد و توانایی که این مربی دارد و همچنین واقعا پشتیبانی که از سوی زنوزی و مسئولان باشگاه برای قوی بستن تیم انجام شد، تراکتور رفته رفته به روال عادی خود برگردد. ان شا الله با حمایت هواداران پرشوری که در بازی با پرسپولیس نشان دادند که چقدر می‌توانند کمک حال تیم خود باشند در نهایت بتوانند این بازی را با موفقیت پشت سر بگذرانند.

محمودی گفت: به نظرم اگر تراکتور بازی برابر تیم الشارجه را ببرد به روز‌های اوج خود برمی گردد و رفته رفته هم بتواند نتایج بهتری در لیگ هم بگیرد.

الشارجه در مقابل هواداران تراکتور کار دشواری دارد

پیشکسوت تراکتور درباره اینکه تیم الشارجه امارات را چطور می‌بیند، بیان کرد: به نظرم الشارجه تیم خوبی است. فکر می‌کنم تراکتور ۲ بار با این تیم در مرحله گروهی که در امارات برگزار شد بازی کرده است و در آنجا تراکتوری‌ها یک برد و یک تساوی به دست آوردند و به مرحله بعدی صعود کردند. فکر می‌کنم که این اولین بار است که تیم الشارجه به ایران می‌آید و با این جویی که در تبریز خواهد داشت به نظرم کار دشواری پیش رو دارد.

آلکاسر و کایو بازیکنان تاثیرگذار الشارجه هستند

او افزود: با وجود اینکه تیم الشارجه بازیکنان توانمندی از جمله آلکاسر (اسپانیایی) و کایو (برزیل) دارد که واقعا تاثیرگذار هستند و سرمربی رومانی این تیم توانمند است. با این تفاسیر برابر تراکتور به مشکل خواهند خورد و این تیم تبریزی بتواند این بازی را به موفقیت برساند.

تراکتور برنده بازی با الشارجه می شود

محمودی درباره پیش بینی اش از نتیجه بازی تراکتور و الشارجه امارات گفت: تیم تراکتور این بازی را برنده می‌شود و از مرحله پلی آف بالا می‌آید. به نظرم تراکتور با حمایت طرفدارانش می‌تواند از این مرحله سربلند بیرون بیاید.

امیدوارم مهدی عبدی بتواند در تراکتور موفق باشد

پیشکسوت تراکتور درباره اینکه جذب مهدی عبدی برای سرخپوشان مفید خواهد بود، گفت: واقعیت این است که تراکتور نیاز به یک مهاجم هدف داشت و جای یک فوروارد در ترکیب این تیم خالی بود. البته من تاجایی که می‌دانم مسئولان تراکتور درصدد بودند که بازیکن توانمند خارجی در نوک حمله بیاورند و شاید این اتفاق رخ نداد و عبدی یه این تیم اضافه شده است. ان شا الله همانطور که عبدی در پرسپولیس توانسته بازی کند در تراکتور هم موفق باشد.

او در پایان گفت: ان شا الله تراکتور با این همه پتانسیل که در بین هواداران خود دارد و می‌توانند این تیم را حمایت کنند در نهایت بتواند بازی آسیایی خود را با موفقیت پشت سربگذراند. اگر در این بازی بتواند موفق بیرون بیاید در لیگ هم می‌تواند به روند رو به رشد خود ادامه بدهد.

محمودی تراکتور با برد برابر الشارجه به روز‌های اوج خود برمی گردد