مدیرعامل پست بانک در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری شرکت کرد

شیری در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه فعالیت در دنیای مدرن حرکت بدون هدف راحت است ولی حرکت با برنامه ریزی و در جهت هدفی خاص الزامات خاص خود را دارد، گفت: نتیجه این برنامه‌ریزی رسیدن به جایگاهی است که پست بانک ایران امروز به آن نائل شده است، در نهایت رضایت ذی‌نفعان خود از جمله سهامداران، مشتریان، مردم، کسب و کارها، مقامات ملی و محلی را جلب کرده است و نتیجه آن عاملیت بانک در توزیع ارز اربعین در کنار چهار بانک دیگر است.
وی افزود: دستیابی به این جایگاه یک شبه و اتفاقی نبوده است و برنامه‌ریزی‌های سه سال گذشته امروز به بار نشسته و پست بانک ایران در رتبه بندی سیستم بانکی جایگاه خوبی را بدست آورده است.
مدیرعامل بانک با تاکید بر اینکه جایگاه کنونی پست بانک ایران مرهون تلاش همه همکاران بوده و جهش باجه‌های بانکی روستایی بر کسی پوشیده نیست، تصریح کرد: پست بانک ایران ظرفیت بسیار بالایی دارد و در کنار آن ماموریت متفاوتی نیز نسبت به سایر بانک‌ها دارد، بانک ما علاوه بر سهامدار دولتی، سهامدار بخش خصوصی نیز دارد که حفظ ارزش دارایی و ارزش آفرینی در کنار توسعه خدمات ماموریت تلفیقی جهت رضایت سهامداران بانک است.
بالاترین مقام اجرایی بانک با تاکید بر اینکه استان چهارمحال و بختياری پتانسیل بسیار بالایی در بخش کشاورزی و دامداری دارد، بنابراین باید تلاش کنیم تا در این بخش سهم قابل توجه داشته باشیم، اظهار کرد: برای موفقیت بیشتر می‌توانیم از تجربه موفق سایر استان‌ها نیز استفاده کرده تا به رشد استان کمک بیشتری کنیم‌‌.‌
بر اساس اين گزارش، در ابتدای این جلسه علیرضا شجاعی باصری مدیر شعب استان چهارمحال و بختیاری گزارشی از عملکرد شاخص‌های مختلف استان ارائه کرد و در ادامه جلسه، همکاران ستادی و شعب استان، مشکلات، پیشنهادها و موضوعات مختلف حوزه اجرا را با مدیر عامل بانک در میان گذاشتند.
فرهاد بهمنی عضو هیات مدیره و معاون فناوری اطلاعات، داود قزلباش مدیر امور شعب استان‌ها و بازاریابی، سید رحمان حسین‌پور و رسول زارعی روسای ادارات کل روابط عمومی و حراست فیزیکی در این سفر شیری را همراهی کردند.
همچنین در این سفر یک روزه، با حضور مدیرعامل بانک تفاهم‌نامه‌ای با هدف افزایش سطح همکاری‌ها و مبادلات مالی بین مدیریت شعب پست بانک استان چهارمحال و بختياري و اتاق بازرگاني، صنايع، معادن وکشاورزي استان به ویژه در زمینه افزایش میزان سپرده‌گذاری اتاق و شرکت‌هاي تابعه در بانک و افزایش شمول خدمات مالی و بانکی به اتاق به امضا رسید.

نوشته مدیرعامل پست بانک در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان چهارمحال و بختیاری شرکت کرد اولین بار در پایگاه خبری همت خبر. پدیدار شد.