مدیر بازرسی سازمان فاوا شهرداری کرمانشاه منصوب شد

مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی شهرداری کرمانشاه در حکمی، داود امامی را به عنوان مدیر بازرسی سازمان فاوا منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری کرمانشاه؛ در این حکم از سوی دکتر نامداری آمده است: بنا به تدبیر شهردار محترم کرمانشاه در خصوص چابکسازی و استفاده از نیروهای متخصص و مجرب […]

مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی شهرداری کرمانشاه در حکمی، داود امامی را به عنوان مدیر بازرسی سازمان فاوا منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری کرمانشاه؛ در این حکم از سوی دکتر نامداری آمده است: بنا به تدبیر شهردار محترم کرمانشاه در خصوص چابکسازی و استفاده از نیروهای متخصص و مجرب در راستای سالم‌سازی و نظارت دقیق در امور، بدین وسیله با توجه به دانش و تجربیات ارزنده جنابعالی به موضوع این حکم به عنوان بازرس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات منصوب می‌شوید شایسته است با سرلوحه قرار دادن کرامت اخلاقی و حسن تدبیر و تعامل موثر و مثبت ضمن استقرار در آن سازمان نسبت به مورد موارد ذیل دقت نظر و اقدام نمایید.

گفتنی است؛ در این حکم بر استفاده از شاخص‌های عینی علمی و عملی در پیاده سازی برنامه‌های نظارتی و پیشگیرانه در قبل و حین و بعد از اجرای فعالیت‌ها و برنامه‌ها در راستای ارتقاء سلامت اداری و همراهی با مدیرعامل سازمان و مدیران در راستای تحقق اهداف سازمان در چهارچوب مقررات و ضوابط تاکید شده است.

شایان ذکر می باشد؛ حضور مستمر در جلسات و بازدیدهای هدفمند در تحقق اهداف اداره ی کل بازرسی و انجام بازرسی‌های موردی آنی و ادواری بر اساس وظایف و ماموریت‌های محوله و ارائه گزارش‌های منظم از دیگر محورهای ارائه شده در این حکم است.

لازم بذکر است؛ پیش تر مهندس داود امامی، رئیس اداره هوشمندسازی و سیستم های اطلاعات مکانی(GIS) را عهده دار بود که امروز ضمن تودیع سید محمدحسین اعتضادی، ایشان بعنوان مدیر جدید بازرسی سازمان فاوا معارفه شد.