مراسم بزرگداشت چهارمین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت، به میزبانی دانشگاه رازی برگزار شد.

مراسم بزرگداشت چهارمین سالگرد شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت، با حضور و سخنرانی سردار شاه‌ویسی از فرماندهان دفاع مقدس، دکتر احمدی رئیس دانشگاه رازی و با حضور جامعه دانشگاهی به میزبانی دانشگاه رازی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فر نیوز (مسعود دریابار)در این مراسم، دکتر احمدی رئیس دانشگاه یاد و خاطره همه شهیدان به ویژه شهدای مدافع حرم را گرامی داشت و افزود: شهدای مدافع حرم با شهادت خود اتفاق و حماسه عظیمی در کشور ایجاد کردند.

وی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز به برکت خون شهدا، ضلع جدیدی در هندسه قدرت جهانی تعریف کرده و یک ابرقدرت است که از امنیت سلبی و ایجابی بسیار بالایی برخوردار است و به برکت خون شهید سلیمانی و شهدای گرانقدر، هیچکس نمی‌تواند نگاه چپ به سرزمین ما داشته باشد.

رئیس دانشگاه یادآور شد: شهادت شهید سلیمانی با نقشه شیطان بزرگ آمریکا رقم خورد و شهادت سردار دلها وفاق و انسجامی بی‌نظیر را در کشورمان ایجاد کرد.

سردار شاه‌ویسی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اظهار داشت: حاج قاسم حقیقتاً اهل اخلاص بود و برای خدا کار می‌کرد.

وی با اشاره به نقش بی‌بدیل شهید سلیمانی در نابودی تروریست‌های تکفیری داعش گفت: حاج قاسم طراحی عملیات‌های متعدد بر علیه داعش انجام داد و نتیجه آن اعلام پایان داعش در عراق و سوریه شد.

در این مراسم، از مادر گرانقدر شهید مدافع حرم استان کرمانشاه، شهید حمزه کاظمی با حضور دکتر احمدی ریاست دانشگاه، سردار شاه‌ویسی و جمعی دیگر از مسئولان تقدیر به عمل آمد.