مراسم رونمایی از کتاب برای آزادی در مشهد مقدس برگزار شد

مراسم رونمایی از کتاب برای آزادی در مشهد مقدس برگزار شد

برای آزادی، کتابی در خصوص وقایع و آشوب‌های پاییز سال گذشته است که با روایتی داستان‌گونه، سیر تحولات آن ایام و شهادت مدافعان امنیت را به نقل از خبرگزاری‌های رسمی کشور نقل می‌کند و امروز طی مراسمی از این کتاب رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در آئین رونمایی کتاب برای آزادی در مشهد مقدس اظهار کرد: رزمندگان بسیجی امروز باید در عرصه جهاد تبیین وارد میدان‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، امنیتی و اقتصادی شوند و قرارگاه‌هایی برای مقابله و مبارزه با هجمه‌های دشمنان ایجاد کنند.

وی افزود: دشمنان اکنون مبتنی بر شهوات و غرایض انسانی عمل می‌کنند و با استفاده از شیوه‌های یاد شده، فتنه‌های اخیر را به راه انداخته‌اند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: امروز رژیم صهیونیستی آب، سوخت و دیگر امکانات زندگی خود را از کشورهای اسلامی منطقه تأمین می‌کند که اگرچه از گلدسته‌های مساجد این کشورها اذان نیز پخش می‌شود، اما این رویکردها و وقوع این رویدادها در کشورهای اسلامی به دلیل دوری از تبیین معارف اسلامی برای ملت‌های مسلمان است و فراموش نکنیم دشمنان این سرنوشت را برای ملت ایران نیز طراحی کرده‌اند.

قاضی‌زاده هاشمی گفت: پس از جنگ غزه و جنایات صهیونیست‌ها، به دلیل رفتار مردم غزه و صبر و شکر آن‌ها در رویدادهای اخیر، سوالی در ذهن مردم جهان ایجاد شده است و همین موضوع توجه آنان را به اسلام جلب کرده و برخی نیز به اسلام گرویده‌اند، جوانان آماده شهادت و ناشناخته در جامعه، در فتنه‌های اخیر به مقابله با هجمه دشمنان شتافتند که امروز باید این رشادت‌ها تبیین شود.

وی با اشاره به کتاب برای آزادی گفت: بدون شک این اقدامات که به صورت مردمی صورت گرفته، ماندگار است و شاید اگر مجموعه‌های دولتی بخواهند این کارها را در دست بگیرند، نتوانند آن را چندان به نتیجه برسانند.

پیشنهاد فر نیوز
پنالتی که بیرانوند گرفت نقطه عطف بازی بود

به گزارش ایمنا، برای آزادی، کتابی در خصوص وقایع و آشوب‌های پاییز سال گذشته است که با روایتی داستان‌گونه، سیر تحولات آن ایام و شهادت مدافعان امنیت را به نقل از خبرگزاری‌های رسمی کشور نقل می‌کند، این کتاب به قلم علیرضا سکاکی و به همت نشر نوید فتح در ۳۰۴ صفحه منتشر شده است.

آئین رونمایی از این کتاب با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت‌الاسلام مهدی حسن‌زاده نامقی مدیرکل و نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی، محمد عطائیان چنار مشاور و نماینده معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید در امور ایثارگران مدافع حرم کشور، احسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم شریف فریمان، سرخس، رضویه و احمد آباد در مجلس شورای اسلامی، خانواده شهدای امنیت مشهد مقدس، علیرضا سکاکی دانشجو و نویسنده کتاب برای آزادی و دیگر مسئولان محلی به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی برگزار شد.

کد خبر 710295