مراسم عطرافشانی و تجدید میثاق با شهدای شهر مرصاد برگزار شد

به گزارش خبرنگار مژده خبر در شهرستان اسلام آباد غرب در پنج شنبه ۲آذر ماه سال جاری، هم زمان با گرامی داشت هفته بسیج و به منظور تجدید بیعت با شهدا، مزار شهدای اسلام آباد غرب با حضور شورای اداری ،بسیجیان و ومردم قدر شناش اسلام آباد گل افشانی شد. حجت الاسلام موسوی زمانی […]

به گزارش خبرنگار مژده خبر در شهرستان اسلام آباد غرب در پنج شنبه ۲آذر ماه سال جاری، هم زمان با گرامی داشت هفته بسیج و به منظور تجدید بیعت با شهدا، مزار شهدای اسلام آباد غرب با حضور شورای اداری ،بسیجیان و ومردم قدر شناش اسلام آباد گل افشانی شد.

حجت الاسلام موسوی زمانی نماینده ولی فقیه در شهرستان اسلام آباد غرب ،ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج، به نسل‌کشی و جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی در غزه اشاره کرد و با حمایت از مردم مظلوم غزه این جنایات را محکوم کرد.
همچنین در ادامه این مراسم‌ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جناب سرهنگ بهزاد یوسف وند گفت : تعابیری مانند “بسیج شجره طیبه است” و “بسیج مدرسه عشق است” نشان از اهمیت این قشر مردمی خالص و در خدمت آرمان های نظام و انقلاب دارد.
یوسف وند در ادامه به پیشینه شکل گیری تفکر بسیجی از صدر اسلام و اعلام بسیج همگانی در هشت سال دفاع مقدس پرداخت و به دستاوردهای این قشر مردمی در عرصه های علمی و دفاع از ارمان های انقلاب و اسلام در منطقه و جهان اشاره کرد.
در ادامه فرماندار شهرستان اسلام آباد حمیدرضا کرمی اشاره‌ ای به فرموده امام انقلاب نگاه بسیجی یعنی دانستن و توانستن همراه با بصیرت و این نگاه یعنی یک بسیجی متوجه است و می داند که اگر امروز بخواهد پرچم اسلام و الله را برافراشته نگه دارد راهی جز مقاومت ندارد و در مسیر مقاومت است که می توان به آرمان ها و خواسته های خود برسد.
در ادامه شرکت کنندگان در مراسم با نثار گل و خواندن فاتحه یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس را گرامی داشته و با آرمان های امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید بیعت کردند،سپس مراسم مدیران و بسیجیان مراسم کوهنوردی به سمت تپه شهدای نور (شهدای گمنام)یاد خاطر تمام شهدا را زنده نگه داشتند.
✍ مسعود باقری سرپرست نمایندگی پایگاه خبری مژده خبر در اسلام آباد غرب

  • منبع خبر : مژده خبر