مراسم گرامیداشت روز خبرنگار هفته آینده در کرمانشاه برگزار می‌شود

به  گزارش فر نیوز  مراسم گرامیداشت روز خبرنگار هفته آینده در کرمانشاه برگزار می‌شود سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در هفته آینده خبرداد وگفت: دلیل تأخیر در برگزاری مراسم روز خبرنگار عدم تخصیص اعتبار بود.

علی صفدری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به برگزاری مراسم روز خبرنگار و دلیل تأخیر ایجاد شده اظهار داشت: مراسم تکریم و گرامیداشت خبرنگاران و اهالی رسانه استان هفته آینده با حضور 700 نفر از اهالی رسانه برگزار می‌شود. وی با اشاره به اینکه چندین جلسه به منظور برگزاری هر چه بهتر مراسم روز خبرنگار با حضور اصحاب رسانه برگزار شد عنوان کرد: آمادگی کامل برای برگزاری مراسم در روز سه‌شنبه 17 مرداد ماه از طرف ارشاد وجود داشت و در دهه اول مرداد ماه نیز لیست مدعوین و خبرنگاران فعال رسانه‌های برخط و مکتوب دارای مجوز مشخص شده بود.

صفدری گفت: تنها دلیلی که سبب تأخیر در برگزاری مراسم روز خبرنگار در موعد مقرر شد، تخصیص اعتبار بود که متاسفانه محقق نشد و با وجود پیگیری‌های متعدد و نامه‌نگاری با برنامه و بودجه مبلغی ابلاغ شد اما تخصیص پیدا نکرد. وی از قول سازمان برنامه و بودجه برای تخصیص اعتبار این مراسم در هفته پیش رو خبرداد و افزود: برگزاری این مراسم مستلزم هزینه‌هایی است و با توجه به وعده داده شده در زمینه تأمین اعتبار، مراسم گرامیداشت روز خبرنگار هفته آینده برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه برای مراسم گرامیداشت روز خبرنگار در کرمانشاه 700 خبرنگار و فعال رسانه‌ای دعوت شده است عنوان کرد: در نتیجه جلسات مشورتی با اصحاب رسانه محقق شد در روز مراسم تعدادی از خبرنگاران به نمایندگی از اهالی رسانه به بیان نقطه نظرات خود بپردازند.

پیشنهاد فر نیوز
طرح کلید به کلید به احیای بافت فرسوده کمک می‌کند.

صفدری گفت: سخنرانی استاندار کرمانشاه، تقدیر از برخی از اصحاب رسانه که در سال گذشته حائز رتبه در جشنواره‌ها و برنامه‌های مختلف شده‌اند و پیشکسوتان و همچنین ارائه گزارشی از وضعیت فضای رسانه‌ای استان در سال گذشته از جمله برنامه‌های جانبی این مراسم است.

وی افزود: با توجه به اینکه این روز متعلق به رسانه‌ها است تلاش شد مهمان ویژه از خارج از استان برای این مراسم دعوت نشود و بیشتر خبرنگاران به ارائه پیشنهادات، انتقادات و نظرات خود بپردازند و در واقع این مراسم فرصتی برای بیان دغدغه‌های اهالی رسانه و رساندن انتقادات خود به گوش مسئولان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *