مستند «روایت سجاد» در کرمانشاه رونمایی شد

سردار مسعود قنبری جانشین سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، امروز(۲۲ خرداد) با ابراز خرسندی از حضور نوجوانان و جوانان در این مراسم، اظهار کرد: باید با تهیه ویژه‌برنامه‌هایی همچون ساخت این فیلم مستند، جامعه و به خصوص نسل جوان را با تفکرات امثال شهید سجاد امیری آشنا کنیم تا در بحران‌ها پای کار نظام باشند.

وی تاکید کرد: اگر نسل جدید را با تفکرات شهید سجاد امیری‌ها تربیت کنیم، در بحران‌های پیش‌روی نظام جانانه در برابر دشمنان سینه سپر خواهند کرد و وقتی هم در آینده مسئولیت اداره کشور را به عهده گرفتند با چالش مواجه نخواهیم شد.

قنبری در ادامه با تاکید بر اینکه دشمنان برای رسیدن به مطامع خود دوستی بین ملت‌ها را بر نمی‌تابند، گفت: دشمنان همواره در حال تفرقه افکنی بین مسلمانانان هستند که در چنینی شرایطی باید با پرورش امثال شهید سجاد امیری نگذاریم توطئه‌های آنها به نتیجه برسد.

وی در ادامه با بیان اینکه شهیدحاج قاسم سلیمانی، شهید صیادشیرازی، شهید سجاد امیری و دیگر شهدا پرورش یافته مکتب اسلام هستند، گفت: امثال این شهدا در کشور زیاد هستند و دشمنان بدانند اگر لازم شود جوانان ما پای کارتر از جوانان دوران جنگ تحمیلی برای دفاع از اسلام و انقلاب به صحنه خواهند آمد و مقابل آنان خواهند ایستاد.

مستند «روایت سجاد» در کرمانشاه رونمایی شد

قنبری اضافه کرد: دشمنان ما دیدند که وقتی موضوع دفاع از حرم پیش آمد، نسل جدید چگونه پای کار آمده و کیلومترها دورتر از وطن خود به دفاع از اسلام پرداختند.

جانشین سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در ادامه از خانواده های شهدا به عنوان چشم و چراغ ایران اسلامی یاد کرد و افزود: همانطور که حضرت زینب(س) بعد از قیام عاشورا با نطق تاریخی خود زمینه‌ زنده نگهداشتن قیام امام حسین(ع) در روز عاشورا را فراهم کرد، خانواده‌های شهدا نیز باید پای کار بوده و نگذارند تفکرات شهدا در گذر زمان به فراموشی سپرده شود.

در این مراسم فیلم مستند ۲۰ دقیقه‌ای «روایت سجاد» که به همت قرارگاه رسانه‌ای بسیج غرب کشور به روایت بخش‌هایی از زندگی شهید سجاد امیری شهید امنیت کرمانشاه پرداخته، اکران شد.

شهید سجاد امیری بسیجی مدافع امنیت، ۲۱ خرداد سال ۱۴۰۲ در یکی از محلات حاشیه‌ای کرمانشاه در درگیری با اشرار مسلح به فیض شهادت نائل آمد.

مستند «روایت سجاد» در کرمانشاه رونمایی شد

انتهای پیام

نوشته مستند «روایت سجاد» در کرمانشاه رونمایی شد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.