مشارکت در انتخابات راه حفظ و ارتقاء عزت آفرینی‌های انقلاب اسلامی است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در نشست اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه شهرستان اسلام آبادغرب و دالاهو که عصر امروز چهارشنبه ۳۰ خردادماه برگزار شد، با اشاره به افتخار آفرینی های متعدد انقلاب اسلامی گفت: انقلاب ما راه عزت را نمایان کرد و آقایی امروز ما در دنیا مرهون خون شهدا و همراهی مردم در عرصه های مختلف است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رهاوردآنلاین، پوریا جلالی با اشاره به وضعیت فرهنگی پیش از انقلاب گفت: اگر روایت های داخلی را بخواهیم نادیده بگیریم می توانیم به خاطرات مادر شاه و فرح رجوع کنیم که در آنجا صراحتا از فساد های اخلاقی دربار پرده برداری شده است.

وی گفت: بنا به روایت های خاندان پهلوی مهمان جشن های دوهزار و پانصد ساله عمل غیراخلاقی را پای ستون های تخت جمشید انجام داد و به هویت و فرهنگ و تمدن ایرانیان توهین کرد اما امروز احدی حق جسارت به ساحت ایرانی ها را ندارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: انتخابات بهترین فرصت برای حفظ و ارتقاء امنیت فرهنگی و اجتماعی است و باید با انتخاب درست این مسیر به سمت قله را با قوت ادامه دهیم.

جلالی گفت: شهرستان های اسلام آبادغرب و دالاهو محل جانفشانی های دلیرمردان است و شهر شهیدان مرصاد دارای ظرفیت های فرهنگی بالایی است که جشنواره مرصاد تجلی‌گاه آن است و با حمایت همه هنرمندان این جشنواره تقویت خواهد شد.

در این نشست صمیمی، کرمی فرماندار اسلام آباد غرب، معاونین و مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و معاون فرهنگی دانشگاه رازی نیز حضور داشتند.

  • ارسال : Farhadi