مصاف شاگردان قلعه‌نویی در فیفادی با آلانیا اسپور
مصاف شاگردان قلعه‌نویی در فیفادی با آلانیا اسپور

در ابتدای فصل و قبل از شروع مسابقات لیگ برتر باشگاه فوتبال آلانیا اسپور ترکیه درخواست یک بازی دوستانه در ورزشگاه اختصاصی خود با تیم گل‌گهر سیرجان را داشت که به دلیل شرایط ویژه کرونایی برگزار نشد. اکنون و در این مقطع از فصل شرایط برای دو تیم مهیا شده است که برابر یکدیگر قرار […]

در ابتدای فصل و قبل از شروع مسابقات لیگ برتر باشگاه فوتبال آلانیا اسپور ترکیه درخواست یک بازی دوستانه در ورزشگاه اختصاصی خود با تیم گل‌گهر سیرجان را داشت که به دلیل شرایط ویژه کرونایی برگزار نشد.

اکنون و در این مقطع از فصل شرایط برای دو تیم مهیا شده است که برابر یکدیگر قرار بگیرند و به همین دلیل باشگاه آلانیا اسپور دعوتنامه رسمی به باشگاه گل‌گهر ارسال کرد تا با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی تیم فوتبال گل‌گهر برای یک بازی دوستانه به ترکیه سفر کند. این بازی دوستانه در ورزشگاه اختصاصی این تیم برگزار و به طور مستقیم از شبکه‌های ورزشی ترکیه پخش خواهد شد.

تیم آلانیا اسپور هم اکنون در رتبه پنجم سوپرلیگ ترکیه قرار دارد و برای گرفتن سهمیه لیگ اروپا می‌جنگد.

900

تعطیلات لیگ برتر پس از پایان هفته هجدهم فرصت مناسبی برای شاگردان امیرقلعه نویی است که این بازی را با برپایی یک اردو در ترکیه انجام دهند و با روحیه برای ادامه مسابقات لیگ به ایران بازگردند. دیدار گل گهر و آالانیا اسپور در یکی از فیفادی های پیش رو برگزار می شود.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۹۱ «سمن» در کرمانشاه فعالیت میکنند