مطالعات اولیه برای راه اندازی شهر بازی جدید کرمانشاه در حال انجام است

به گزارش افق کرمانشاه، نادر نوروزی افزود:شهربازی کرمانشاه پیش ازاین به فردی واگذار شده بود که توانایی لازم برای راه اندازیطرح را نداشت و پس از سپری شدن روال قانونی شهربازی از وی خلع ید شد .

شهردار کرمانشاه بااشاره به انتخاب سرمایه گذار جدید برای اجرای طرح تصریح کرد: تا کنون سه جلسه کاری با سرمایه گذار طرح برگزار شده است و توانایی وی برای انجام طرح بررسی شده است .
وی با بیان اینکه شهربازی کرمانشاه ۱۳/۵ هکتار مساحت دارد و نیازمند سرمایه گذاری سیصد میلیارد تومانی است افزود:قطعا اتمام راه اندازی پروژه تفریحی و سرگرمی شهربازی سه سال زمان میخواهد.
شهردار کرمانشاه همچنین در خصوص روند به طول انجامیدن تله کابین طاقبستان نیز گفت:انجام این برنامه متوقف شده زیرا باید مجوز اجرای طرح را چندین نهاد مختلف صادر کنندو تا زمانی که این موضوع محقق نشود عملا شهرداری نمی‌تواند کاری کند

نادر نوروزی تصریح کرد: با این وجود شهرداری همچنان در حال مکاتبه می‌باشد و منتظر نظر پایگاه جهانی طاقبستان و مجوز میراث فرهنگی هستیم و در صورتی که مجوز صادر شود قطعا تله کابین در کوتاه‌ترین زمان ممکن راه اندازی خواهد شد.

نوشته مطالعات اولیه برای راه اندازی شهر بازی جدید کرمانشاه در حال انجام است اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.