مظفری زاده: دورهمی به نام مسابقات فوتبال در کشورمان برگزار می‌شود

مظفری زاده: دورهمی به نام مسابقات فوتبال در کشورمان برگزار می‌شود

سعید مظفری زاده، سرپرست تیم درباره وضعیت این تیم تبریزی اظهار کرد: طبق برنامه‌ای که نامشخص است و هر روز تغییر می‌کند، ما خود را عادت می‌دهیم و با این بی برنامگی دیگر چاره‌ای نداریم و واقعا مانده ایم که چه زمانی از این بلاتکلیفی خارج می‌شویم. به هر حال با این شرایط جلو می‌رویم و امیدوارم فوتبالمان به جایگاهی برسد که تیم‌ها بتوانند مثل بقیه جا‌های دنیا و نمی‌گویم که مانند کشور‌های صاحب فوتبال و درجه یک دنیا باشیم حداقل در حد کشور‌های درجه دوم و سوم دنیا بتوانیم برنامه ریزی کرده و کارمان را انجام بدهیم.

مظفری زاده درباره اینکه مسابقات لیگ برتر فوتبال خیلی وقت است که برگزار نمی‌شود، گفت: تعطیلات در چند هفته ابتدایی لیگ برتر فوتبال بیشتر از زمان برگزاری مسابقات بوده است. حالا سالی که نکوست از بهارش پیداست. فعلا این ابتدایش است و هنوز بازی‌های جام ملت‌های آسیا شروع نشده است. واقعا اتفاقی که رخ داده است و ما هم چاره‌ای هم نداریم و مجبوریم با همین روند به جلو برویم و واقعا برای همه تیم‌ها نه فقط برای تیم تراکتور سخت است و همین اتفاقات باعث شده که فوتبال ما با فوتبال دنیا تفاوت شود. کشور‌های اطراف ما را نگاه کرده ومقایسه با فوتبالمان کنید و ببینید ما کجا قرار داریم و آن‌ها چه جایگاهی دارند.

او درباره انتقادات خمز سرمربی تراکتور به تعطیلات بیش از حد لیگ برتر فوتبال گفت: بله، او هم یک برنامه و زمان بندی دارد. خمز بیان کرد که انگار باید هفته به هفته برنامه خود را عوض کنیم، چون ۱۰ بار برنامه مسابقات گرفتیم و هر بار تغییر کرده است و واقعا نمی‌دانیم این روند تا چه زمانی ادامه دارد.

پیشنهاد فر نیوز
ایران اسرائیل را تهدید کرد

سرپرست تیم فوتبال تراکتور درباره اینکه هفته ششم لیگ برتر فوتبال برگزار نمی‌شود، گفت: به نظرم دیگر هیچ فرقی نمی‌کند و دورهمی به اسم مسابقات فوتبال دارد برگزار می‌شود و هر وقت که یک زمانی پیدا شود بازی‌ها برگزار می‌شود. ما تابع برنامه مسابقات جلو می‌رویم. به هر حال یک سرگرمی هست و همه دور هم هستیم.

مظفری زاده درباره اینکه بازی‌های دوستانه برای حفظ شرایط آمادگی بازیکنان تراکتور در نظر گرفته شده است، گفت: برنامه ریزی خاصی نمی‌شود کرد، چون اصلا نمی‌دانیم که چکار کنیم و از زمان برگزاری بازی خودمان هم اطلاعی نداریم. برنامه ریزی در فوتبال ما مفهومی ندارد. ما باری به هر جهت و روزمرگی جلو می‌رویم و در نهایت بازی‌ها به پایان می‌رسد.

سرپرست تراکتور درباره اینکه بازیکن آزاد جذب نمی‌کنید، گفت: اکنون کار‌های اساسی‌تر مانده است و باید فکر و برنامه ریزی کنیم. حالا اگر مسابقات به ثباتی رسید که بتوانیم برنامه ریزی کنیم درباره مسئله جذب بازیکن هم فکری می‌کنیم.

مظفری زاده دورهمی به نام مسابقات فوتبال در کشورمان برگزار می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *