معاون استاندار کرمانشاه: همه مسئولین باید پاسخگوی مردم باشند

علی شعبانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه در آیین تودیع و معارفه فرماندار گیلانغرب گفت: مردم مقاوم گیلانغرب در هشت سال دفاع مقدس برای دفاع از کیان ایران اسلامی جانانه رشادت، ایثار، فداکاری و مقاومت کرده و در این راه شهدای بسیاری که ۱۱۰ نفر آنان را زنان شهیده تشکیل می دهند، تقدیم کردند.

وی با بیان اینکه اساس این انقلاب خدمت به مردم است، اظهار کرد: در نظام جمهوری اسلامی مسئولان خادم مردم هستند و اگر کسی خادم مردم نباشد نمی تواند مسئول باشد. امروز به برکت انقلاب و نظام، همه مسئولان باید در قبال مردم پاسخگو و خدمتگزار باشند.

شعبانی ادامه داد: امام راحل با همراهی مردم به کشورمان اقتدار، استقلال و عزت بخشید و به برکت این انقلاب، روحیه اعتماد به نفس و خودباوری در مردم ایجاد شد و شاهد پیشرفت کشور در حوزه های مختلف هستیم.

شعبانی افزود: با نفس قدسی امام راحل و هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی و مجاهدت های سربازان امام عصر(عج)، امروز به جایی رسیده ایم که بدون اراده نظام جمهوری اسلامی، چیزی در منطقه محقق نمی شود.

وی گفت: امروز جمهوری اسلامی در بسیاری از حوزه ها به اقتدار رسیده و در منطقه خاورمیانه حرف اول را می زند، از این رو همه کشورهای استکباری جمع شده اند تا جمهوری اسلامی گفتمانش را به دنیا صادر نکند.

شعبانی اضافه کرد: دشمن به دنبال این است که مردم طعم شیرین خدمت را احساس نکنند، از این رو وظیفه داریم با وحدت و هماهنگی خدمتگزار مردم و آبادانی کشور و استان باشیم.

وی در ادامه از زحمات وحید محمدی فرماندار سابق گیلانغرب قدردانی و برای علی پروین فرماندار جدید گیلانغرب آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام

نوشته معاون استاندار کرمانشاه: همه مسئولین باید پاسخگوی مردم باشند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.