معاون حقوقی تراکتور: نامه بسته شدن پنجره، امروز به ما ابلاغ شده است/ آماده واریز مبلغ بدهی هستیم

معاون حقوقی تراکتور: نامه بسته شدن پنجره، امروز به ما ابلاغ شده است/ آماده واریز مبلغ بدهی هستیم

سعید محمدپور معاون حقوقی باشگاه تراکتور درباره بسته شدن پنجره نقل‌و‌انتقالاتی باشگاه تراکتور اظهار داشت: این پرونده مربوط به انتقال گوستاوو است و باشگاه مورد نظر هم یونیورسیتاتئا کرایووا رومانی است. آن‌ها یک شماره حساب مربوط به یک آژانس نقل‌و‌انتقالاتی به باشگاه داده بودند که ما به آن‌ها اعلام کردیم امکان انتقال پول به این حساب نیست و یک شماره حساب مستقل ارائه دهند. حتی چند بار هم برای اعلام شماره حساب به این باشگاه نامه زدیم.

وی ادامه داد: مشکل انتقال وجه و اعلام شماره حساب از سوی باشگاه رومانیایی است و مشکل حقوقی نیست. مشکل از سمت آن‌ها است و ما دو، سه نامه هم زدیم و اعلام کردیم که شماره حساب مستقیم خودشان را اعلام کنند و ما نمی‌توانیم پول را به شماره حسابی غیر مرتبط بفرستیم. فعلاً در همین مرحله هستیم. مشکلی از سمت باشگاه تراکتور وجود ندارد و در صورتی که شماره حساب اعلام شود ما پول را واریز خواهیم کرد.

«سازمان لیگ روز گذشته از صدور کارت بازی بازیکنان خبر داده است، اما این نامه مربوط به سه روز پیش است؛ به این ترتیب در استفاده از بازیکنان جدید با مشکل مواجه خواهید شد». معاون حقوقی باشگاه تراکتور در پاسخ به طرح این موضوع گفت: خیر! نامه از طریق فدراسیون فوتبال و امروز به دست ما رسیده است. قبل از ثبت قرارداد بازیکنان‌مان مشکلی نداشتیم. من روند ابلاغ نامه را هم در سیستم فدراسیون مشاهده کردم و ظاهراً شب گذشته این نامه در سیستم بارگزاری شده است؛ یعنی پس از ثبت قرارداد و صدور کارت بازی بازیکنان‌مان و مشکلی از این بابت وجود ندارد. همانطور که گفتم امروز هم به دست باشگاه تراکتور رسیده است.

تراکتور