معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه راه آهن کرمانشاه-خسروی علاوه بر یک پروژه منطقه‌ای، یک پروژه بین‌المللی نیز محسوب می‌شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی:

پروژه راه آهن کرمانشاه_خسروی یک پروژه بین‌المللی محسوب می‌شود

کرمانشاه- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه راه آهن کرمانشاه-خسروی علاوه بر یک پروژه منطقه‌ای، یک پروژه بین‌المللی نیز محسوب می‌شود.

خیرالله خادمی در حاشیه سفر به کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار فر نیوز /اظهار کرد: در راستای تکمیل پروژه راه آهن کرمانشاه-خسروی، مطالبات ایستگاه اسلام آباد غرب باید به سرعت انجام شود و پس از تملک اراضی، عملیات اجرایی آن آغاز شود.

وی افزود: منابع مالی برای تکمیل این پروژه مشخص شده است و پیمانکار باید پروژه را در چند بخش کاری فعال کرده و مطالبات خود را جهت پرداخت به وزارتخانه ارائه دهد.

معاون وزیر راه و شهرسازی از روند پیشرفت این پروژه ابراز خرسندی کرد و گفت: تا پایان سال جاری عملیات زیر سازی آن به پایان خواهد رسید.

خادمی خاطرنشان کرد: مقرر شده است که به زودی عملیات روسازی این مسیر و کارهای ساخت ایستگاه در اسلام آباد غرب ظرف چند ماه آینده آغاز شود.

وی با اشاره به اهمیت بالای پروژه راه آهن کرمانشاه-خسروی، بیان کرد: این پروژه علاوه بر ارزش منطقه‌ای، در آینده نزدیک ارزش بین‌المللی نیز خواهد داشت.

تهیه و تنظیم مسعود دریابار