معرفی مرکز مشاوره پوست و مو در تهران

  • lira card

حتما برای شما هم مشکلات پوست و مو پیش آمده ( مثلا جوش ها یا موهای زائد ) که می خواهید از شر آن ها خلاص شوید. برای نجات پیدا کردن از این مشکلات باید از یک متخصص یا مشاور پوست و مو کمک بگیرید .دلیل این موضوع این است که اگر به توصیه های افراد غیر متخصص عمل کنید ممکن است عوارضی برای پوست و موی شما ایجاد شود که به سختی قابل جبران باشد.

معرفی مرکز مشاوره پوست و مو در تهران

تعداد کمی مرکز مشاوره پوست و مو در تهران که با امکانات به روز و پرسنل با تجربه و همچنین قیمت مناسب مجهز باشد داریم. یکی از بهترین کلینیک های پوست و مو در تهران که مشاوره پوست و مو تخصصی انجام می دهد، مرکز پوست و موی الهام الوندی است.

قیمت خدمات پوست و مو در تهران

مشاوره پوست و مو و خدمات آن به عوامل مختلفی بستگی دارد و متغیر است. برای دریافت قیمت دقیق باید با مرکز مورد نظر خود تماس بگیرید و قیمت را بپرسید. در بعضی مراکز پوست و مو، در کنار خدمات پوست و مو مشاوره رایگان هم به شما عزیزان داده خواهد شد.

انواع خدمات پوست مو

در کلینیک های پوست و مو خدمات متنوعی ارائه می شود. که در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم.

میکرونیدلینگ

در این روش درمان که با دستگاه درماپن انجام می شود، ابتدا بی حسی انجام می شود و سپس 20 دقیقه با دستگاه درماپن شبنم خون تزریق می شود. این کار موجب قطع ریزش مو و رشد مجدد مو ها می شود. در این روش ابتدا باید آزمایشات اولیه انجام شود و از یک متخصص این حوزه مشاوره بگیرید.

هیدرادرمی مو

در این روش ساقه مو به طور کلی آب رسانی و از موخوره شدن جلوگیری می شود. این روش با سابقه بیش از 60 سال یکی از رایج ترین درمان های مشکلا پوست و مو است. زمان درمان با این روش نسبتا بالاتر است عوارض این روش حداقل ممکن است.

معرفی مرکز مشاوره پوست و مو در تهران

فیشیال پوست

اگر صورت شما دارای لک یا چروک است می توانید از طریق فیشیال پوست و مو این مشکلات پوستی را برطرف کنید. در فیشیال باید سبک زندگی خود را تغییر دهید تا درمان هایی که در مراکز پوست انجام می شود اثر خود را بگذارد.

درمان سلولیت

با دستگاه x-wave بدون تزریق و عمل تهاجمی سلولیت ها در بخش های مختلف بدن شما را از بین می برد. معمولا در 6 جلسه این درمان انجام می شود اما توصیه می کنیم حتما از یک مشاور پوست و مو استفاده کنید تا پوست شما با دقت بررسی شود و بهترین روش درمان را انتخاب کنید.

اکسیلیس صورت

در این روش درمان با استفاده از امواج رادیویی و اولتراسوند چربی ها را تجزیه می کند و باعث کاهش افتادگی پوست بخصوص در ناحیه غبغب می شود. علاوه بر کاهش چربی، دستگاه اکسیلیس باعث تقویت کلاژن و الاستین پوست می شود.

و…

در این مطلب در مورد بهترین مرکز مشاوره پوست و مو در تهران و اینکه در مراکز پوست و موی الهام الوندی چه خدماتی ارائه می شود، صحبت کردیم. حتما قبل از هر اقدامی از یک مشاور متخصص استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.