منافین به جان هم افتادند| گشت داخلی در منافقین!

منافین به جان هم افتادند| گشت داخلی در منافقین!

با حمله به ، این گروهک وارد فاز بحرانی شده و طی هفته های اخیر اتفاقات بی سابقه ای گریبانگیر آنها شده است.

یک منبع امنیتی آگاه به مشرق گفت در جدید ترین رخداد از مقر اشرف ۳ در آلبانی خبر رسیده است که بین تعدادی از نیروهای گروهک تروریستی منافقین به دلیل تبعیض و فامیل بازی کادر مرکزی برای انتقال به کانادا درگیری فیزیکی شدیدی رخ داده که منجر به مجروحیت تعدادی از نفرات گردیده است.

بعد از حمله پلیس آلبانی و تدوام فشارهای این دولت علیه منافقین و همچنین مخالفت دولت فرانسه با انتقال نیمی از اعضای منافقین به مقری در خاک فرانسه، در نهایت با لابی های شکل گرفته قرار شد تا به تدریج اعضای این گروهک تروریستی به کانادا انتقال داده شوند.

در خصوص شیوه انتقال نیروها، مژگان پارسایی مسئول مقر اشرف ۳ اعلام کرده بود در مرحله اول نیروهایی که دارای اقامت دائم یا گذر موقت کانادا هستند در لیست جای خواهند گرفت، اما با انتشار لیست مرحله اول معلوم شد که فقط اسامی وابستگان و آشنایان مقامات ارشد در این لیست قرار دارند.

به گفته این منبع امنیتی این تناقض در وعده های مژگان پارسایی و تبعیض شکل گرفته، با انتقاد شدید نیروها در جلسه توجیهی با مهدی براعی معروف به احمد واقف (مسئول کمیسیون امور داخل کشور سازمان منافقین) همراه بوده است، به حدی که نیروها تهدید کرده اند در صورت صدور مجوز برای خروج لیست مذکور، آنها اقدام به خروج و یا فرار از مقر گروهک خواهند کرد.

منافین به جان هم افتادند| گشت داخلی در منافقین!

بر اساس این گزارش، انتقاد این نیروها با واکنش اعضای لیست مرحله اول همراه بوده و در نهایت به درگیری فیزیکی شدیدی آنها ختم می شود که در نتیجه این درگیری تعدادی دچار مجروحیت شده و برخی از معترضین هم به دستور براعی بازداشت و تحویل ستاد اطلاعات این گروهک می شوند.

پیشنهاد فر نیوز
ورزش هایی برای کاهش وزن سریع بعد از 50 سالگی

از سوی دیگر با توجه تهدید نیروها به فرار از اشرف ۳، کادر مرکزی برای جلوگیری از تکرار فرارهای مشابه بیجار رحیمی، دستور به راه اندازی گشت های داخلی مقر در اکیپ های ۳ تا ۵ نفره به صورت شبانه روزی داده اند.

همچنین گفته می شود شرایط پیچیده درون این تشکیلات، موجب انتقاد شدید مریم رجوی سرکرده گروهک به کادر مسئول اشرف ۳ شده است و به همین علت تمام ظرفیت های سازمان معطوف به کاهش تنش ها و نظارت بر چرایی نشت اطلاعات از اتفاقات روزانه اشرف ۳ به بیرون شده است.

لازم به ذکر است که افزایش سخت گیری کادرمرکزی نسبت اعضای خود و راه اندازی گشت و ایست بازرسی مسبوق به سابقه بوده و در زمان حضور این گروهک در لیبرتی عراق، هنگامی که نیروها قصد تردد خارج از مقر را داشتند، طی هماهنگی شکل گرفته هم تحت بازرسی پلیس عراق قرار می گرفتند و هم باید از ایست و بازرسی منافقین رد می شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *