مهدوی: پرسپولیس می‌تواند اتفاق بزرگی را در قطر رقم بزند

مهدوی: پرسپولیس می‌تواند اتفاق بزرگی را در قطر رقم بزند

محمدرضا مهدوی، پیشکسوت درباره وضعیت پرسپولیس در آستانه بازی با تیم الدحیل قطر در اظهار کرد: پرسپولیس جلوی تیم النصر عربستان با توجه به شرایط تیمی و زمین مسابقه بازی بدی ارائه نکرد. به نظرم کادر فنی پرسپولیس، الدحیل را کامل می‌شناسد و چندین سال است که این ۲ تیم همدیگر را رصد می‌کنند. از آن طرف هم تیم قطری، از پرسپولیس شناخت دارد، اما تفاوت‌هایی وجود دارد.

امیدوارم پرسپولیس با همت بازیکنانش نتیجه مطلوبی در قطر بگیرد

او افزود: آن‌ها هر ساله خودشان را با جذب بازیکنان خارجی تقویت می‌کنند و مبالغ زیادی هزینه می‌کنند و یکسری اتفاقات بهتر و حرفه‌ای‌تر رقم می‌زنند. از آن طرف، تیم پرسپولیس کلی طرفدار دارد و عناصرش چندین سال است در کنار هم قرار دارند تا یک نتیجه خوب و مطلوبی بگیرند که دل هوادار را شاد کنند. به نظرم بازی سختی خواهد بود، اما ان‌شاالله تیم پرسپولیس با همت بازیکنان و حمایت هواداران نتیجه مطلوبی را بگیرد.

سرخپوشان در صورت نداشتن محروم و مصدوم اتفاقات بزرگی رقم می‌زنند

مهدوی درباره اینکه تیم پرسپولیس می‌تواند برابر ستاره‌های الدحیل از جمله کوتینیو به موفقیت برسد، گفت: چند هفته گذشته هم تیم النصر پرمهره و پرستاره به ایران آمد و من هم از قبل گفته بودم که اگر برای تیم بزرگ پرسپولیس حادثه‌ای مثل مصدومیت و محرومیت رخ ندهد، این تیم برنده بازی می‌شود و این بازی هم همانند دیدار با النصر است، اما شرایطش سخت‌تر خواهد بود. به نظرم سرخپوشان در صورتی که محروم و مصدوم نداشته باشند در نهایت می‌توانند اتفاقات بزرگی را رقم بزنند و این موضوع را احساسی نمی‌گویم.

پیشنهاد فر نیوز
بهترین میوه برای دیابتی+مقدار مصرف

زمین‌های ورزشی را به خاطر نداشتن شرایط مساعد از دست می‌دهیم

او افزود: تیم پرسپولیس همیشه جلوی تیم‌های بزرگ و مدعی بهتر بازی می‌کند و مقابل النصر هم به خاطر شرایط زمین آن طور بازی کرد. تیم النصر هم نتوانست در زمین نامناسب آزادی بازی خوبی انجام بدهد و فکر می‌کنم رونالدو ۵، ۶ دقیقه بیشتر نتوانست بدود، چون زمین را دید حالش بد شده بود. این اتفاق برای فوتبال ما رخ داده و متاسفانه ساختار ما بد شده است و زمین‌ها را در لیگ فرسایشی به خاطر نداشتن شرایط مساعد از دست می‌دهیم. امیدوارم هر چه زودتر مسئولان دست بجنبانند تا تنها استادیوم ملی خود را از دست ندهیم.

سپاهان جنگ برابری با تیم الاتحاد عربستان خواهد داشت

مهدوی درباره اینکه بازی سپاهان برابر تیم الاتحاد با بازیکنانی همانند کریم بنزما را چطور می‌بیند، گفت: تیم سپاهان شرایط بهتری نسبت به تیم‌های دیگر ما دارد، چون بضاعت مالی‌اش بهتر است. تقریبا می‌توانند جنگ برابر با حریف خود داشته باشند به خاطر اینکه از قبل بازیکنان و کادر فنی خود را جذب کردند و زیاد سقف قرارداد فشار رویشان نیاورد البته سپاهان تیم خوبی دارد و سابقه بازی با الاتحاد را زیاد دارد. من زمانی که در تیم سپاهان بازی می‌کردم در مقابل الاتحاد ۲، ۳ بازی کردم و تقریبا بازی‌های خانگی خود را برنده می‌شدیم و در عربستان هم با نتیجه خفیف می‌باختیم. به نظرم در این چند ساله تجربه خوبی را مدیریت و بازیکنان سپاهان به دست آوردند. مورایس هم از پارسال تا الان خیلی قوی‌تر شده است. معتقدم سپاهان می‌تواند اتفاق خوبی در این بازی رقم بزند.

پیشنهاد فر نیوز
پرونده استقلال روی میز کمیته انضباطی

بازیکنان نساجی با بردن بمبئی سیتی روحیه مضاعفی را پیدا کردند

این کارشناس فوتبال درباره اینکه بازی نساجی با یاران نیمار را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: تیم نساجی اولین حضورش در لیگ قهرمانان آسیا است و تماشاچیان پرشوری دارد. امسال این تیم با مدیریت قوی‌تر، شرایط بهتر و مربیان جوان‌تر وارد این مسابقات شده است و بازیکنان خوبی هم جذب کرده است. نتیجه خوبی در بازی اول خود گرفت و توانست اولین گام آسیایی خود را با برد به پایان برساند البته حریفش هم زیاد قوی نبود، اما در کشور حریف برنده شدن روحیه مضاعفی را به بازیکنان می‌دهد.

او افزود: امیدوارم مهدی رحمتی از این آزمون سربلند بیرون بیاید، چون از بازیکنان جوان و با تجربه خوبی استفاده می‌کند. به نظرم تیم رحمتی کار سختی برابر تیم الهلال دارد.

برخی از تیم‌ها زورشان در داشتن هوادار است

مهدوی درباره اینکه بازی نساجی برابر تیم الهلال در ورزشگاه آزادی است و به نظرش هواداران از این بازی استقبال کنند، گفت: یکی از ارکان اصلی فوتبال ایران داشتن تماشاچی‌های عاشق است. تیم‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتور، فولاد و نساجی هوادار زیادی دارند که زورشان سوای فوتبال در داشتن هوادار است. هواداران یار دوازدهم این تیم‌ها هستند و تلاش تیم‌ها با حضور تماشاگران صدچندان می‌شود. من جلوی ۱۰۰ هزار هوادار بازی کردم و بازیکنان نیروی مضاعفی می‌گیرند. باید تاسف بخوریم که نه استادیوم درستی داریم و نه شرایط حضور تماشاگران در این بازی را فراهم کردیم. این فقط افسوس دارد و من خیلی ناراحت هستم، چون همه این تیم‌هایی که اسم بردم بهترین تماشاگران دنیا را دارند.

پیشنهاد فر نیوز
دیدار رئیس جمهور با گوترش

لیگ ما فرسایشی شده است

این کارشناس فوتبال درباره اینکه تعطیلات لیگ را چطور ارزیابی می‌کند، گفت: لیگ ما فرسایشی شده است. بازیکنان در اوج آمادگی بودند و فصل را خوب شروع کرده بودند و این وقفه لیگ لطمه به تیم‌هایی می‌زند که واقعا شرایط خوبی داشتند و از گردونه خارج شدند. بازیکن تا زمانی که بازی رسمی انجام ندهد و شرایط ایده‌آل نداشته باشد نمی‌تواند خوش بدرخشد و امیدوارم به تیم ملی ما لطمه نخورد.

یک مقدار نگران تیم نساجی هستم

او درباره اینکه کدامیک از نمایندگان ما شانس برد در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا را دارند، اظهار کرد: به نظرم شرایط پرسپولیس و سپاهان عالی و ایده‌آل است، اما هیچ موقع نباید حریفان را دست‌کم گرفت و یک مقدار نگران نساجی هستم.‌ ای کاش اتفاقی بیفتد و تماشاگران پرشور هم در ورزشگاه آزادی حضور یابند و تیم نساجی را تشویق و حمایت کنند.

مهدوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *