مهلت شرکت در جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز بانک ملی ایران تمدید شد

با هدف ترويج سنت پسنديده قرض‌الحسنه و به پاس قدردانی از مشتريان نيک انديش اين بانک در این دوره از قرعه کشی، ۱۳۰۷ فقره کمک هزینه خرید خودرو به ارزش یک میلیارد ریال،۱۳۰۷ فقره کمک هزینه خرید جهیزیه هر یک به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال برای شرکت کنندگان در قرعه کشی در نظر گرفته شده است.

همچنین در کنار این جوایز ۱۳۰۷فقره کمک هزینه سفر به کربلای معلی به ارزش ۱۵۰ میلیون ریال و ۱۳۰۷ فقره کمک هزینه سفر به مشهد مقدس هر یک به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال و ۱۳۰۷ فقره کمک هزینه تحصیلی هر یک به ارزش ۵۰ میلیون ریال بخش دیگری از جوایز قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران است.

گفتنی است، فعال بودن حساب و حفظ حداقل موجودی حساب به مدت سه ماه در دوره قرعه‌کشی و یا از زمان آخرین مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی، شرایط لازم برای شرکت حساب‌ها در قرعه‌کشی و اعطای جوایز در این دوره از قرعه‌ کشی حساب‌ های قرض‌ الحسنه بانک ملی ایران است.

بر اين اساس حداقل موجودي شرکت در قرعه‌کشي حساب‌هاي قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران ۵۰۰ هزار ريال است .

علاقه‌مندان برای شرکت در اين جشنواره و بهره‌مندي از جوايز ارزنده آن فقط ۳۱ روز دیگر فرصت دارند براي افتتاح حساب و يا افزايش موجودي به شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور مراجعه فرمایند.

مرکز پاسخگویی بانک ملی ایران با شماره ۶۴۱۴۰ آماده پاسخگويي به سوالات هم وطنان عزيز مي‌باشد.

نوشته مهلت شرکت در جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز بانک ملی ایران تمدید شد اولین بار در پایگاه خبری همت خبر. پدیدار شد.