مهندس نامداری اعلام کرد : شهرداری کرمانشاه با ١۵٨ نفر نیرو در سه شیفت در خدمت‌رسانی زائرین اربعین حسینی

به گزارش  فر نیوز  ، برومند نامداری معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرمانشاه ظهر امروز در شهرستان قصرشیرین در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شهرداری کرمانشاه در حوزه معاونت محیط زیست و خدمات شهری از ٢٢ مردادماه امسال در شهر قصرشیرین مستقر شده است.

وی افزود: ١۵٨ نفر نیرو (هشت آتش‌نشان به همراه نیروهای پاکبان و راننده) در سه شیفت مشغول به خدمت‌رسانی هستند که ماشین جدول‌شوی، ماشین جمع‌آوری زباله، نیسان، کمپرسی، لودر و ماشین‌آلات مورد نیاز (بیش از ٣٠ دستگاه در قصرشیرین و ٢ دستگاه ماشین‌آلات آتش‌نشانی در مرز) برای نظافت و جمع‌آوری زباله به کار گرفته شده است.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: امسال با توجه به گستردگی و اهمیت ویژه‌ای که نظافت شهر قصرشیرین دارد شهرداری کرمانشاه از ابتدای قصرشیرین تا سه‌راه منصورآباد را نظافت و رفت و روب می‌کند و امید است بتوانیم در این راستا خادمان خوبی برای همه زائرین اربعین و شهروندان قصرشیرین باشیم.

نامداری گفت: به صورت جهادی و گروهی خیابان‌ها، محلات و گذرهای اصلی را نظافت و جمع‌آوری نخاله و زباله‌های شهر را انجام می‌دهیم و این کار به طور مستمر تا حدود یک هفته بعد از اربعین ادامه خواهد داشت.

این مسؤول بیان کرد: شهرداری منطقه ٢٢ شهرداری تهران معین شهرداری کرمانشاه  است که با تفاهم صورت گرفته، همکاران ما از این شهرداری در مرز و پایانه خسروی مستقر هستند.

وی خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های شهردار کرمانشاه که در جلسات کلانشهرها صورت گرفت، قرار بر این است در آینده نزدیک شهرداری اردبیل به عنوان معین برای کمک‌رسانی در نقطه صفر مرزی و قصرشیرین مستقر شوند که با آمدن این همکاران خدمات مطلوب‌تری ارائه می‌شود.

نامداری افزود: هر ٢۴ ساعت یک‌بار جلسات مشترک در پایانه مرزی با شهرداری‌های معین از جمله شهرداری قصرشیرین، کرمانشاه، بخشداری خسروی و شهرداری منطقه ٢٢ تهران برگزار می‌شود.

وی تأکید کرد: مدیر مقیم نماینده استاندار کرمانشاه فعالیت‌ها را با همکاران هماهنگ کرده و دستور کار می‌دهند و شهرداری کرمانشاه عموما به دلیل تجربه سال‌های گذشته به عنوان همکار و رهبر به این همکاران خدمات‌رسانی می‌کند.