موفقیت طرح «شهید سلیمانی» در کنگاور/ ثبت ۱۰ روز پیاپی بدون
فوتی کرونایی در شهرستان
موفقیت طرح «شهید سلیمانی» در کنگاور/ ثبت ۱۰ روز پیاپی بدون
فوتی کرونایی در شهرستان

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فرزاد الماسی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان کنگاور، اظهار داشت: در پیک سوم کرونا که طی آذرماه با آن روبه رو بودیم، تعداد بستری‌ها در بیمارستان شهرستان به ۶۴ نفر رسید و به طور متوسط فوتی‌های روزانه حداقل یک نفر داشتیم.بود. […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، فرزاد الماسی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان کنگاور، اظهار داشت: در پیک سوم کرونا که طی آذرماه با آن روبه رو بودیم، تعداد بستری‌ها در بیمارستان شهرستان به ۶۴ نفر رسید و به طور متوسط فوتی‌های روزانه حداقل یک نفر داشتیم.بود.

وی ادامه داد: پس از ابلاغ طرح مدیریت اپیدمی بیماری کووید ۱۹ به شیوه محله محور و خانواده محور به نام طرح سردار شهید سلیمانی کمیته‌های چهارگانه ما تشکیل شد که در قالب ۷۹ تیم شروع به فعالیت کردند.

فرماندار کنگاور تصریح کرد: پس از فعالیت کمیته‌ها، اعمال محدودیت‌ها و همچنین کمک و همراهی مردم خوب و فهیم شهرستان شاهد کنترل بیماری بودیم که در حال حاضر تعداد بسترها به ۶ نفر رسیده و بیش از ۱۰ روز هم است که از بیماران کرونایی فوتی نداشته‌ایم.

الماسی اضافه کرد: این کاهش آمارها گواه رعایت پروتکل‌ها است که از شهروندان می‌خواهیم همانگونه که در پیک سوم بیماری با ما همراهی و همکار خوبی داشتند این همراهی را ادامه دهند تا شاهد پیک چهارم و موج بعدی نباشیم.

وی از فعال بودن تیم نظارتی خبر داد و گفت: نظارت‌ها همچنان با دقت بیشتری ادامه دارد تا ماه‌های پایانی سال‌جاری با کمترین مبتلایان و فوتی‌های سپری کنیم.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
همت جهادگران اهل سنت استان کرمانشاه در مناطق زلزله‌زدهسی‌سخت + تصاویر