مژده عابدین محمودی !! افتتاح فیبر نوری در کرمانشاه با سفر رئیس جمهور

 به  گزارش فر نیوز  ، عابدین محمودی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار کرد: پروژه فیبر نوری که در کرمانشاه در حال اجرا است جزو پروژه‌های مهم و بزرگ  آسیاتک است که این شرکت با تمام توان خود در حال اجرای آن است.

وی با بررسب آخرین وضعیت پیشرفت اجرای فیبر نوری در شهر کرمانشاه بر بهره‌برداری آن تا سفر رئیس جمهوری تأکید کرد و گفت: مجموعه شهرداری کرمانشاه علی‌الخصوص سازمان فاوا در کنار  آسیاتک حضور دارد و از هرگونه همکاری در راستای تسهیل بخشی دریغ نکرده است.

رئیس سازمان فاوا شهرداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: اجرای طرح فیبر نوری سبب توسعه شهر هوشمند، اقتصاد دیجیتال و تسهیل زندگی مردم می‌شود. استفاده از تکنولوژی باید به موقع در سبد خانوار ایجاد شود.

محمودی توسعه دسترسی پرسرعت به اینترنت را یکی از لازمه های توسعه اقتصاد دیجیتال دانست و افزود: امیدواریم با توسعه فیبر نوری به عنوان زیرساخت توسعه دسترسی پرسرعت در شبکه توزیع شهری و رفع مشکل دیرینه دسترسی پرسرعت ثابت شهروندان به اینترنت، امکان بهر‌ مندی شهروندان در منازل و کسب و کارها از پهنای باند با ده‌ها برابر سرعت دسترسی ADSL فراهم شود.

پیشنهاد فر نیوز
سهمی از هزینه‌های مرتبط با اوتیسم در صندوق بیماران خاص گنجانده شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *