نابودی رژیم صهیونیستی نزدیک است

نابودی رژیم صهیونیستی نزدیک است

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه گفت: بدون شک نابودی رژیم جعلی اسرائیل نزدیک است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سردار یدالله جوانی امروز _شنبه سیزدهم آبان‌ماه_ در راهپیمایی یوم الله سیزدهم آبان و محکومیت حملات جنایت‌کارانه رژیم غاصب صهیونیستی در اراک، اظهار کرد: طوفان الاقصی، طوفانی بزرگ‌تر را در جهان به پا کرده و این عملیات زنگ پایان رژیم جعلی اسرائیل جنایتکار بود.

وی با بیان اینکه آمریکا و دولت‌های غربی و صهیونیست از این مسئله ترسیده‌اند که جهان به مظلومیت فلسطین واقف شده است، افزود: عامل اصلی جنایات اسرائیل علیه ملت مظلوم فلسطین آمریکای جنایت‌کار است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب ارزش‌ها است و فضیلت‌های بسیاری را برای مردم ایران و تمامی آزادی خواهان جهان به همراه داشته است گفت: یکی از این فضیلت‌ها به اهتزاز در آوردن پرچم ارزش‌ها و مبارزه با استکبار جهانی است.

وی ادامه داد: با وجود همه توطئه‌ها و دسیسه‌ها، یوم الله چهل و پنجم انقلاب اسلامی باشکوه‌تر از همه سال‌ها در حال برگزاری است.

جوانی اضافه کرد: مردم به خیابان‌ها آمدند و ثبات قدم خود را در مسیر مبارزه با استکبار جهانی به نمایش گذاشتند و با ملت مظلوم فلسطین و مردم اسطوره‌ای و مقاوم غزه اظهار همدردی و همراهی کردند.

وی افزود: معنای این تجمع این است که ملت ایران در بحث مبارزه با استکبار به رهبری آمریکا، مبارزه با ظالمان و دشمنان دین و اسلام و انسانیت وحدت نظر دارند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سیزدهم آبان به دلیل سه واقعه مهم در تاریخ ایران اسلامی به عنوان روز استکبار جهانی نامگذاری شده است، گفت: مردم در مدت ۴۵ سال گذشته در این روز با حضور در راهپیمایی خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایتکار فریاد می‌زنند.

وی با بیان اینکه ایستادگی و مبارزه مردم ایران اسلامی در برابر استکبار جهانی، امروز به الگویی در سطح جهان تبدیل شده است، افزود: این مهم در کشورهای اروپایی، آمریکایی و آفریقایی مشاهده می‌شود ونشان دهنده بیداری همگانی در سطح جهان شده است.

جوانی با بیان اینکه نسل جوان و نوجوان جامعه باید با جهاد تبیین نسبت به نامگذاری این روز به نام روز مبارزه با استکبار جهانی آگاه شوند، گفت: در صورتی که جوانان خواهان آشنایی با ماهیت رژیم پهلوی هستند باید لایحه کاپیتولاسیون را مطالعه کنند.

وی افزود: رژیم خائن با این لایحه کشور را فروخت و ملت ایران را تحقیر کرد و به آمریکایی‌ها اجازه دارد که هر جرمی انجام دهند و بر اساس این قانون هیچ دادگاهی در کشور حق مجازات آن‌ها را نداشت و ایرانیان حق دفاع از خود را نداشتند تا زمانی که یک مرجع تقلید به پا خواست و همگان را فراخواند و این مهم به نقطه آغازی برای مبارزه با استکبار جهانی تبدیل شد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مبارزات ملت ایران اسلامی در سال ۵۷ برای رسیدن به استقلال و آزادی به اوج خود رسید، گفت: رژیم وابسته به آمریکا دانشجویان را در دانشگاه تهران و اطراف این دانشگاه به خاک و خون کشید.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) و با وجود تمامی توطئه‌های دشمنان اسلام و قرآن در ۲۲ بهمن ما به پیروزی رسید، ادامه داد: از آن روز توطئه‌های بسیاری توسط آمریکا، اسرائیل و کشورهایی که در کنار این کشورها حضور دارند علیه ملت ایران اسلامی طراحی شده است.

جوانی اضافه کرد: زمانی که مشخص شد سفارت آمریکا به لانه جاسوسی تبدیل و در آنجا اقداماتی علیه امنیت کشور و مردم طراحی شد، دانشجویان به صورت خودجوش سفارت آمریکا را تسخیر کردند و امام راحل تسخیر لانه جاسوسی را انقلاب دوم نامید.

وی با بیان اینکه آمریکا که در طول تاریخ عامل ضربه زدن به ملت‌ها بود و در خواب نمی‌دید که ضربه‌ای به هیمنه آن وارد شود تصریح کرد: آمریکا با تسخیر لانه جاسوسی ضربه بزرگی را از مردم ایران اسلامی دریافت کرد، امام راحل این کشور را عامل تمامی بدبختی‌های مسلمانان جهان دانستند و از حرکت دانشجویان حمایت کردند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: باید گفت که دشمنی آمریکا با ایران دلایلی تاریخی دارد، آمریکا راه رسیدن به مطامع خود در جهان را سلطه بر جوامع و ملت‌ها می‌داند.

وی ادامه داد: در جنگ ترکیبی و شناختی این چنین عنوان می‌کنند که اگر ۱۳ آبان‌ماه ۱۳۵۸ لانه جاسوسی تسخیر نمی‌شد، این کشور علیه مردم ایران اسلامی دشمنی نمی‌کرد در صورتی که دشمنی آمریکا علیه مردم ایران پیشینه تاریخی دارد.

جوانی تصریح کرد: آمریکا به دنبال سلطه بر جهان است و با این نگاه افغانستان و عراق را اشغال کرد و به جمهوری اسلامی ایران نیز فشار وارد می‌کند.

وی افزود: رئیس جمهور آمریکا ۷۲ سال پیش اعلام کرد، نباید به ایرانیان اجازه داده شود که به قدرت برسند چراکه این کشور از ظرفیت‌ها، استعدادها، انرژی و نفت برخوردار بوده و دوره تمدنی دارد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه کودتای ۲۸ مرداد سال ۳۲ نیز بر این اساس اتفاق افتاد تا مردم کشور از هر جهت به آمریکا وابسته باشند گفت: پس از سقوط رژیم پهلوی به رهبری امام خمینی (ره)، انقلاب اسلامی مستقر شد و این موقعیت مهم با پرچم اسلام به اهتزاز در آمد.

وی با بیان اینکه اروپاییان اسرائیل را ایجاد کردند تا مانع شتاب پیشرفت و توسعه کشورهای اسلامی شوند گفت: هر انسان عاقلی که گرفتار غده سرطانی شود نسبت به مداوای آن بر می‌خیزد و به همین علت آگاهان به فکر مبارزه با اسرائیل هستند.

جوانی با بیان اینکه قتل و عام مسلمانان در فلسطین خلق و خوی اسرائیل را به جهانیان نشان داد تصریح کرد: مردم جهان دیدند که این رژیم از هیچ جنایتی بر علیه مردم مظلوم فلسطین فروگذار نیست.

کد خبر 701498