نباید اجازه دهیم جوانانمان فریب دروغ دشمنان را بخورند

سلمان محمدی، امروز(۱۸ بهمن) در «جشن ستارگان» و آیین تجلیل از دانش‌آموزان نخبه و رای اولی که با حضور دانش‌آموزان سرآمد مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی برگزار شد، از دانش‌آموزان به عنوان امیدهای آینده کشور یاد کرد و افزود: انتظار می رود دانش آموزان خانواده های خود را برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات پیش رو ترغیب کنند و از این طریق در جهت رسیدن به ایران قوی تلاش کنند.

وی گفت: دشمنان در تلاشند تا با زیر سوال بردن خدمات نظام، مردم را از اسلام و انقلاب دلسرد کرده و حضور مردم در پای صندوق های رای را کمرنگ کنند، غافل از اینکه ملت بصیر ایران اسلامی در انتخابات پیش رو باز هم مشت محکم دیگری بر دهان یاوه گویان خواهند زد و با حضور گسترده در انتخابات زمینه اقتدار و توسعه هرچه بیشتر کشور را فراهم خواهند کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به ضرورت روشنگری در مورد شرایط کشور در دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی، توضیح داد: ۵۳ میلیون نفر از جمعیت ۸۹ میلیونی کشور در سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی متولد شده و شناختی نسبت به دوران قبل از انقلاب و شرایط زندگی مردم در آن زمان ندارند و باید تلاش کنیم آنها را در جریان وضعیت زندگی مردم در دوران قبل از انقلاب بگذاریم.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان به دنبال تطهیر رژیم پهلوی بوده و می کوشند با زیر سوال بردن دستاوردهای نظام مردم را از اسلام و انقلاب دلسرد کند، گفت: نباید بگذاریم جامعه به خصوص جوانان فریب دروغ‌های دشمن را بخورند.

محمدی ادامه داد: واقعیت این است که انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی برای کشور با خود به همراه آورده و کشور را از شرایطی که در دوران جنگ تحمیلی سیم خاردار هم برای دفاع از خودمان نداشتیم به جایی رسانده که امروز به ادعای دشمنانمان پهپاد به دیگر کشورها صادر می کنیم و این یعنی ما قدرتمندیم.

محمدی در ادامه با تاکید بر رویکرد دستگاه تعلیم و تربیت مبنی بر تربیت تمام ساحتی دانش‌آموزان، تاکید کرد: آموزش و پرورش به دنبال پرورش دانش آموزانی نیست که فقط درس می خوانند، بلکه می کوشد دانش‌آموزان بگونه‌ای تربیت شوند که در همه حوزه ها توانمند بوده و آماده زندگی در اجتماع باشند.

پیشنهاد فر نیوز
افشاگری مقام ارشد دولتی درباره قبض های نجومی گاز / ماجرای ویلاهای لاکچری و استخرهای زمستانی چیست؟

محمدی از دانش آموزان خواست خود را در حوزه های مختلف تقویت کرده تا بتواند در عرصه های مختلف نقش آفرینی داشته باشند.

وی با اشاره به نقش مهم دانش‌آموزان برای دستیابی به ایران قوی، گفت: دانش‌آموزان با تلاش و کوشش می‌توانند آینده بهتری برای کشور رقم زده و در عین حال که برای خود و خانواده هایشان افتخار آفرینی می کنند، آینده بهتری را هم پیش روی استان و کشور بگذارند.

وی اشاره‌ای هم به برنامه ریزی برای ارتقاء معدل امتحانات نهایی دانش‌آموزان استان در سال آتی داشت و ابراز امیدواری کرد، سال آینده شاهد بالا رفتن معدل امتحانات نهایی دانش‌آموزان و نیز کسب رتبه های خوب کنکور از سوی دانش آموزان استان باشیم.

در این مراسم که با حضور استاندار کرمانشاه برگزار شد، از دانش‌آموزان سرآمد مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی تقدیر شد.

انتهای پیام

نوشته نباید اجازه دهیم جوانانمان فریب دروغ دشمنان را بخورند اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.