نباید اجازه دهیم “سرقت” هم به مشکلات مردم افزوده شود
نباید اجازه دهیم “سرقت” هم به مشکلات مردم افزوده شود

ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: نباید اجازه دهیم پدیده‌ای مانند سرقت به مشکلات مردم افزوده شود. هوشنگ بازوند در جلسه کمیسیون سرقت استان، اظهار داشت: یکی از نگرانی‌های مردم در حال حاضر بحث سرقت‌ها است که یک پدیده آزار دهنده و ناخوشایند برای جامعه است. وی گفت: در حال حاضر مردم گرفتار بعضی از مسائل اقتصادی […]

ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: نباید اجازه دهیم پدیده‌ای مانند سرقت به مشکلات مردم افزوده شود.

هوشنگ بازوند در جلسه کمیسیون سرقت استان، اظهار داشت: یکی از نگرانی‌های مردم در حال حاضر بحث سرقت‌ها است که یک پدیده آزار دهنده و ناخوشایند برای جامعه است.

وی گفت: در حال حاضر مردم گرفتار بعضی از مسائل اقتصادی و کرونا هستند، لذا نباید بگذاریم پدیده ای مانند سرقت به مشکلات  آنان افزوده شود.

بازوند با بیان اینکه همه وظیفه داریم در جهت کاهش نگرانی های مردم تلاش کنیم، گفت: درست است که وظیفه اصلی در برخورد با سرقت ها با نیروی انتظامی است، اما سرقت هایی که از دستگاه ها به ویژه دستگاه های خدمات رسان مانند سرقت سیم و کابل برق و دیگر تجهیزات صورت می گیرد، این دستگاه ها هم موظف به نگهداری از امکانات خود می باشند.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد در مقابله با چنین سرقت هایی که انجام می شود، دستگاه‌ها با نوآوری و فکر جدید مشکلات را رفع کنند و به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست که برق محل یا منطقه ای در شهر به علت اینکه گفته می شود که سرقت کابل و سیم صورت گرفته، قطع شود.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: مردم از دولت به معنی حاکمیت انتظار دارند که مسائل آنها حل شود، لذا نباید فقط انتظار داشته باشیم که تنها نیروی انتظامی به مقابله با سرقت ها بپردازد، بلکه دستگاه ها با تقویت مراکز نگهبانی و حراست های خود از یکسو و نگهداری و حفظ امکانات و تجهیزات خود از سوی دیگر وظیفه دارند که در مقابله با سرقت‌ها اقدامات موثری انجام دهند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیولی به ما یاد داد چگونه پیراهن میلان را به تن کنیم

بازوند گفت: دستگاه ها باید پیمانکاران خود را موظف به نگهداری از امکانات و تجهیزات آن دستگاه کنند و راه مقابله جدی با سرقت‌ها گرفتن مشارکت مردم است که دستگاه ها با خلق ایده های جدید و جذب مشارکت مردم و بکارگیری از توان پیمانکاران خود می توانند با جدیت به مقابله با سرقت ها بپردازند.

وی اظهار داشت: مردم از ما انتظار دارند که مشکلاتشان حل شود، لذا دستگاه های خدمات رسان باید قادر باشند که از امکانات و تجهیزات خود به خوبی محافظت و مراقبت کنند.

استاندار کرمانشاه گفت: به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست به جهت ایجاد خسارت و سرقت از تجهیزات دستگاه ها، این خسارت ها منجر به قطعی خدمات مانند برق، آب و گاز برای مردم شود.

انتهای پیام