نتانیاهو خطری برای امنیت اسرائیل است

نتانیاهو خطری برای امنیت اسرائیل است

پایگاه عبری زبان "حدشوت حموت" به نقل از رئیس پیشین سرویس اطلاعات نظامی صهیونیست بوده و گفت: خطری برای است.

مالکا از افسران ارشد ارتش رژیم صهیونیستی است که در آخرین سمت خود در این قوا، فرماندهی نیروی زمینی ارتش رژیم را بر عهده داشته و سپس برای مدتی، ریاست تشکیلات اطلاعات دفاعی رژیم اشغالگر قدس (آمان) را تا سال ۲۰۰۲ میلادی عهده‌دار شد.

وی که درجه سرلشکری دارد، از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۵ میلادی، مالکا به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره «الول تکنولوژیز» (Elul Technologies) کار خود را در بخش خصوصی آغاز کرد و سپس از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ میلادی، آلبار (Albar)، شرکت برجسته اسرائیلی در حوزه خودروسازی را هدایت کرد.

«ایال روزبسکی» که از آن بعنوان پژوهشگر نام برده شد ، نیز روز چهارشنبه گفت که اسرائیل در سایه کابینه تندرو نتانیاهو و اقدامات آن به عصر حجر باز خواهد گشت.

وی در این باره ادامه داد: اقداماتی که کابینه نتانیاهو از زمان سرکار آمدن در پیش گرفته مانند تضعیف دستگاه قضایی، نشان می‌دهد که کابینه وی درحال حرکت به سمت پرتگاه است.

این اظهارات پس از آن بیان شد که وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اخیرا در ادامه لفاظی های مکرر سران این رژیم درباره قدرت حزب الله لبنان گفت: در صورت آغاز جنگی جدید، لبنان را به عصر حجر باز می گردانیم.

«یوآو گالانت» روز سه شنبه در جریان بازدید از مرزهای شمالی فلسطین اشغالی با لبنان افزود: هشدار می دهم درصورتی که حزب الله خطایی مرتکب شود، در بکارگیری تمام قدرت خود در حمله به سراسر خاک لبنان تردید نخواهیم کرد.

نتانیاهو خطری برای امنیت اسرائیل است

در روزهای اخیر، بنیامین نتانیاهو رایزنی‌های گسترده‌ای با "یارلو لوین" وزیر دادگستری و "اسحاق هرتزوگ" رئیس رژیم صهیونیستی انجام داده است، زیرا او تلاش می‌کند فرمولی برای اعلام توقف طولانی‌مدت لایحه تغییرات قضایی، با هدف مهار تنش‌ها و آرام کردن بحران کارآیی در ارتش رژیم صهیونیستی به دنبال تصویب این طرح پیدا کند.

سرزمین‌های اشغالی به دنبال تلاش برای تصویب قانون اصلاح نظام قضایی صحنه تظاهرات است و ساکنان سرزمین‌های اشغالی شنبه شب‌ها در اعتراض به کابینه نتانیاهو و اقدامات وزیران افراطی‌اش دست به تظاهرات می‌زنند.