نقشه دشمن با حادثه تروریستی شاهچراغ(ع)

نقشه دشمن با حادثه تروریستی شاهچراغ(ع)

شب گذشته غم و اندوه دوباره با خبر به (ع) در شیراز در کمتر از یکسال در دل همه ایرانیان نشست تا بار دیگر داغ تازه شود.

اما اینکه چرا دوباره شاهچراغ و چرا در نزدیکی سالروز رقم خورده جای بررسی کارشناسانه دارد.

اولین هدف معاندین این اقدام تروریستی این بود که دشمنان جمهوری اسلامی پس از شکست آشوب سال گذشته به بهانه درگذشت مهسا امینی که با تمام قوت و قدرت برای سرنگونی و براندازی نظام جمهوری اسلامی به میدان آمده بودند بار دیگر سعی دارند با ناامن سازی فضای کشور در آتش فتنه بدمند و اغتشاشات را دوباره احیا کنند.

این جریان سعی دارد با کلید واژه نبودن امنیت در ایران، ذهن های مردم را آماده نا امنی های بعدی کند در صورتی که اگر در اخبار دقت کنید در روزها و ماههای قبلی تیم های تروریستی بسیاری توسط نیروهای خدوم امنیتی کشور خنثی شده اند که نشان می دهد این نوع اقدامات برنامه ریزی شده و هدفمند است.

از سوی دیگر داعش که مسوولیت این حمله تروریستی را بر عهده گرفته شکست بسیار سختی از جبهه مقاومت به ویژه ایران در سوریه خورده و گوش به فرمان کارفرمای غربی خود دست به چنین اقدامی زده است.

شکست های پی در پی رژیم صهیونیستی در اهدافشان مقابل ایران با شنیدن اخبار توافق و آزادسازی پول های بلوکه شده ایران و همچنین وضعیت رو به زوالی که اسرائیل دارد نشان می دهد آنها دست به هر اقدام وحشیگرانه ای می زنند تا بار فشار روانی را از خود کم کنند.

نقشه دشمن با حادثه تروریستی شاهچراغ(ع)

رژیم صهیونیستی این روزها از دولتمردان آمریکا بسیار عصبانی است که چرا بایدن با ایران بر سر پول های بلوکه شده توافق کرده و همین امر منجر به برنامه ریزی سریع برای ایجاد نا امنی در ایران است.

پیشنهاد فر نیوز
محرومیت رونالدو به ضرر پرسپولیس شد!

اگرچه مشکلات اقتصادی و معیشتی در کشور وجود دارد اما دشمن با هدف ناکارآمد جلوه دادن جمهوری اسلامی و القای نا امیدی میان ایرانیان میخواهد کشور را در همه حوزه ها نا امن جلوه دهد پس با ترور کور در حرم شاهچراغ(ع) می توانست بر این‌ گزاره بدمد.

اما اینکه چرا شاهچراغ(ع) را دوباره انتخاب کرده اند اینکه این حرم سومین حرم اهل بیت(ع) در ایران است، مطمئنا صهیونیستها پس از مشاهده مردم در هیات های عزاداری دهه اول محرم به شدت عصبانی هستند و بدین بهانه و دیگر اهدافی که ذکر شد می توان عصبانیت آنها در مکانی مذهبی رخ دهد و خیال خام دارند که با چنین اقداماتی می توانند مردم را نسبت به دین و امام حسین(ع) و حرم اهل بیت(ع) دلسرد کنند به ویژه اینکه اربعین حسینی و اجتماع پرشور عاشقان امام حسینی و بزرگترین مانور شیعیان در جهان در راه است .

مطمئنا دشمن اهداف گوناگونی را از این اقدام تروریستی دنبال می‌کرد اما بر خلاف آنچه برنامه ریزی می کنند به اهداف خود نخواهند رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *