نقطه پیشرفت کشور استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، نهادها و جوانان
است
نقطه پیشرفت کشور استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، نهادها و جوانان
است

به گزارش خبرنگار مهر، فضل الله رنجبر بعد از ظهر امروز دوشنبه در مراسم افتتاح ۸۰ مرکز مثبت زندگی زیر حمایت بهزیستی در کرمانشاه که همزمان با ۲ هزار و ۴۰۰ مرکز در کشور افتتاح شد، با اشاره به اینکه بهزیستی باید کارها را با بخش خصوصی تقسیم کند، اظهار کرد: باید به بخش خصوصی […]

به گزارش خبرنگار مهر، فضل الله رنجبر بعد از ظهر امروز دوشنبه در مراسم افتتاح ۸۰ مرکز مثبت زندگی زیر حمایت بهزیستی در کرمانشاه که همزمان با ۲ هزار و ۴۰۰ مرکز در کشور افتتاح شد، با اشاره به اینکه بهزیستی باید کارها را با بخش خصوصی تقسیم کند، اظهار کرد: باید به بخش خصوصی نگاه ویژه شده و مدیران بدانند که به بخش خصوصی نیاز است، زیرا که این بخش بسیار مثمر ثمر است.

وی افزود: اگر بخش خصوصی، سازمان‌های مردم نهاد و جوانان به کمک بهزیستی بیایند، تأثیرگذار خوبی برای کشور خواهد داشت، نقطه پیشرفت کشور استفاده از بخش خصوصی، فعالیت نهادها و جوانان توانمند است.

امیرعلی بابایی در مراسم افتتاح یکی از مراکز مثبت زندگی در شهر کرمانشاه بیان کرد: این مرکز با زیر بنای یک صد و ۵۰ متر مربع و هزینه‌ای حدود ۵۰۰ میلیون تومان با امکانات کامل احداث شده که امکان پذیرش ۴۵۰ مددجو را دارد.

مدیر کلینیک مثبت زندگی افزود: در این مرکز مناسب سازی برای معلولین، سالمندان و عموم انجام شده و امکانات پذیرش، مددکاری، مسؤول فنی، ثبت و تشکیل پرونده فرزند خواندگی، غربالگری بینایی‌سنجی، شنوایی‌سنجی، ژنتیک و اوتیسم وجود دارد، برای حذف کاغذ بازی دسترسی به خدمات راحت‌تر الکترونیک فراهم شده است.

به گفته بابایی در این مرکز خدمات ثبت تشکیل پرونده، بازدید از منزل، معرفی به منابع اجتماعی، جذب داوطلبین، خیرین، معتمدین محلی و کارهای اجتماعی محور در ساعات اداری انجام می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تکلیف جذب اعتبارات را ظرف یک هفته روشن کنید