نقل و انتقالات پرسپولیس| اعلام آمادگی مهاجمان پرسپولیس به گل‌محمدی

نقل و انتقالات پرسپولیس| اعلام آمادگی مهاجمان پرسپولیس به گل‌محمدی

محمد عباس زاده مهاجم شمالی تیم فولاد که فصل قبل در توپ می زد در آخرین رویارویی تیم های تبریزی و تهرانی دو بار دروازه را گشود.

عباس زاده در اسفند ماه سال گذشته در حالی که تراکتور نیمه اول بازی خانگی را با نتیجه ۰-۲ به رختکن رفته بود در نیمه دوم با به ثمر رساندن دو گل (۶۷ و ۸۴ از روی نقطه پنالتی) بازی را در دقایق آخر بازی به تساوی کشاند. هرچند که هنانوف در دقیقه پنجم وقت های تلف شده تیر خلاص را زد و پرسپولیس سه امتیاز بیرون خانه را کاسب شد.

اما از جمله اتفاقات رخ داده در فصل نقل و انتقالات تابستانی جدایی محمد عباس‌زاده از جمع سرخ پوشان تبریزی بود. مهاجم گلزن فصل گذشته تراکتور حالا در جمع بازیکنان تیم فولاد خوزستان توپ می‌زند و غیبت او در خط حمله تراکتور شرایط را برای تیم پرسپولیس و خط دفاعی این تیم متفاوت خواهد کرد.

این مهاجم در دیدار رفت فصل قبل نیز که با نتیجه یک بر صفر به سو تراکتور به پایان رسید تک گل برتری تبریزی ها را در دقیقه ۷۵ به ثمر رسانده بود. دیداری که مهدی ترابی نیز در دقیقه ۸۸ یک پنالتی را از دست داد تا پرسپولیس در هفته هفتم و در مهر ماه سال قبل در تهران شکست بخورد.

از سوی دیگر محمد عمری، مهدی ترابی و وحدت هنانوف جزو بازیکنان گلزن پرسپولیس در آخرین رویارویی با تراکتور بودند که توانستند زمینه‌ساز پیروزی مهم پرسپولیس در بازی چهاردهم اسفند ماه سال گذشته باشند. این سه بازیکن در طول روزهای گذشته نیز با آمادگی بالا در تمرینات شرکت کرده و از این نظر خود را آماده همراهی دیگر بازیکنان پرسپولیس زیر نظر یحیی گل محمدی معرفی کرده‌اند.

دیدار این دو تیم فردا ۲۵ مرداد از ساعت ۱۹ در استادیوم یادگار امام برگزار خواهد شد.

نقل و انتقالات پرسپولیس| اعلام آمادگی مهاجمان پرسپولیس به گل‌محمدی