نقل و انتقالات پرسپولیس| انفجار بمب نقل و انتقالات پرسپولیس تا 48 ساعت آینده

نقل و انتقالات پرسپولیس|  انفجار بمب نقل و انتقالات پرسپولیس تا 48 ساعت آینده

تراکتوری‌ها برای جذب جدید در مضیقه هستند و دو چالش بزرگ آن‌ها، پر بودن فهرست بازیکنان بزرگسال و البته موضوع عبور از سقف بودجه تعیین‌شده است. پاکو خمس برای تقویت خط دروازه تیمش به دنبال یک دروازه‌بان نام‌آشنای دیگر هم بوده و گفته می‌شود در این راستا گزینه موردنظر سرمربی اسپانیایی، امیر است. عابدزاده فعلاً تیم جدیدش را انتخاب نکرده و در راستای پیوستن به تراکتور مذاکراتی را هم با مدیران این باشگاه داشته اما فعلاً توافقی حاصل نشده است.

احسان مرادیان دروازه‌بان دوم تراکتور در فصل جدید بعد از حسین پورحمیدی محسوب می‌شود که درباره او گفته می‌شود که پاکو خمس از کیفیت فنی این بازیکن رضایت ندارد و اگر مذاکرات با عابدزاده مثبت پیش برود، مرادیان دیگر گزینه خروج از فهرست تراکتور محسوب می‌شود؛ به‌ویژه آنکه او جزو سهمیه بازیکنان بزرگسال به‌شمار می‌رود و همین مسئله باعث شده تا خمس قید همکاری با او را در صورت جذب عابدزاده بزند.

با توجه به این شرایط، در فاصله ۷۲ ساعت تا پایان نقل‌وانتقالات تابستانه، به نظر می‌رسد که تحرکات سرخ‌پوشان تبریزی در بازار تابستانه ادامه خواهد داشت و باید دید آیا اهداف سرمربی اسپانیایی محقق خواهد شد یا او به خواسته‌هایش در بازار تابستانه نمی‌رسد.

پرسپولیس