نقل و انتقالات پرسپولیس| تماس دوباره پرسپولیس با عزت‌اللهی

نقل و انتقالات پرسپولیس| تماس دوباره پرسپولیس با عزت‌اللهی

از یک ماه قبل به شکل جدی در صدد جذب سعید عزت‌اللهی بود و حتی مدیران باشگاه چند بار با این مذاکره کردند ولی این بازیکن نتوانست از باشگاهش رضایت‌نامه بگیرد. باشگاه دانمارکی مبلغ سنگینی برای صدور رضایت‌نامه عزت‌اللهی درخواست کرده بود و باشگاه پرسپولیس توان پرداختش را نداشت. وایله از عزت‌اللهی درخواست کرد تا قراردادش را تمدید کند ولی او با درخواست دانمارکی‌ها مخالف کرد تا کادر فنی وایله هم از شروع فصل نام عزت‌اللهی را در لیست بازی‌های این تیم قرار ندهد.

پرسپولیس در پست هافبک دفاعی با وجود در اختیار داشتن میلاد سرلک، مسعود ریگی و سینا اسدبیگی همچنان در صدد جذب سعید عزت‌اللهی است. یکی از مدیران پرسپولیس گفت که این باشگاه چند روز پیش دوباره با عزت‌اللهی تماس گرفته و یحیی گل‌محمدی، سرمربی این تیم هم تاکید خاصی روی جذب این بازیکن دارد ولی بازیکن ایرانی وایله گفته که فعلا شرایط خروج از این تیم را ندارد و پرسپولیس باید تا زمستان صبر کند.

تنها راه جذب عزت‌اللهی در این مقطع از فصل این است که باشگاه پرسپولیس پول رضایت‌نامه عزت‌اللهی را بدهد که این موضوع تقریبا بعید است. با این شرایط عزت‌اللهی تا زمستان باید در تیم دانمارکی بماند تا به عنوان بازیکن آزاد از وایله جدا شود.

عزت اللهی