نقل و انتقالات پرسپولیس| جزئیات تازه از مذاکره پرسپولیس با مهاجم سابق بوردو

نقل و انتقالات پرسپولیس| جزئیات تازه از مذاکره پرسپولیس با مهاجم سابق بوردو

بالاخره بعد از مدت‌ها کش و قوس یحیی نام گزینه مدنظر خودش را برای تقویت خط حمله به مدیران این باشگاه اعلام کرد. باشگاه پرسپولیس هم مذاکرات ابتدایی را خیلی زود با مدیربرنام‌های این بازیکن و باشگاه مربوطه آغاز کردند، ولی هنوز توافق نهایی انجام نشده است.

گل‌محمدی که تیمش به شدت به یک بازیکن گلزن نیاز دارد، بعد از مدت‌ها بررسی و دیدن فیلم بازی‌های مهاجمان مختلف، در نهایت با توجه به بودجه باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفت نام آلیو باجی را به مدیران باشگاه معرفی کند.

باجی ۲۵ ساله که سابقه بازی برای تیم ملی زیر ۲۰ ساله‌های سنگال را هم در کارنامه دارد، تحت قرارداد باشگاه بوردو است و پرسپولیس درخواست خود را برای جذب این بازیکن اعلام کرده است. مذاکرات پرسپولیس با بوردو تا ۴۸ ساعت گذشته به خوبی پیش رفته بود، ولی به صورت ناگهانی باشگاه فرانسوی قیمت رضایتنامه این بازیکن را بالا برد. بعد از رسانه‌ای شدن نام این بازیکن، مدیران باشگاه بوردو قیمت رضایتنامه را بالا بردند تا مذاکرات کمی از روند اصلی خود خارج شود.

هرچند هنوز پیوستن این بازیکن به پرسپولیس منتفی نشده، ولی کار قهرمان فصل قبل فوتبال ایران برای جذب مهاجم سنگالی سخت است. باشگاه بوردو قصد دارد باجی را بفروشد و به همین دلیل مبلغ بالایی را برای فروش این بازیکن در نظر گرفته که پرسپولیس توان آن را ندارد. مذاکره برای جذب این بازیکن ادامه دارد و باشگاه پرسپولیس برای جذب باجی هنوز ناامید نشده است.

در فضای مجازی اعلام شد که باشگاه بوردو برای فروش مهاجم سنگالی خود مبلغی بین ۳٬۵ تا ۴ میلیون یورو در نظر گرفته، ولی پیگیری‌های ما نشان می‌دهد چنین چیزی صحت ندارد و مبلغ رضایتنامه این بازیکن کمتر از این رقم است.

گفتنی است گزینه اول یحیی گل‌محمدی برای تقویت خط حمله همین آلیو باجی سنگالی است، ولی اگر به هر دلیلی این انتقال صورت نگیرد، باشگاه پرسپولیس به سراغ گزینه بعدی خواهد رفت. سرمربی قرمز‌ها به غیر از مهاجم سنگالی بوردو، یک بازیکن اروپایی و یک بازیکن آفریقایی را هم مدنظر قرار داده و در صورتیکه پیوستن مهاجم سنگالی به پرسپولیس منتفی شود، به سراغ گزینه‌های دیگر خواهد رفت.

جزئیات تازه از مذاکره پرسپولیس با مهاجم سابق بوردو