نکونام: شکل بازی ماشین سازی تغییر کرده
نکونام: شکل بازی ماشین سازی تغییر کرده

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان درباره دیدار برابر ماشین سازی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی که روز آینده در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار می شود، گفت: اول از هر چیزی عید مبعث را تبریک می گویم. امیدوارم فردا روز خوبی برای ما باشد و بتوانیم به امید با یک نمایش خوب […]

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان درباره دیدار برابر ماشین سازی در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی که روز آینده در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار می شود، گفت: اول از هر چیزی عید مبعث را تبریک می گویم. امیدوارم فردا روز خوبی برای ما باشد و بتوانیم به امید با یک نمایش خوب به موفقیت برسیم. ماشین سازی دو هفته است که با مربی جدید کار کرده و تغییراتی در تاکتیک هایشان داشته اند و شکل دیگری فوتبال بازی می کنند.

ما باید حواسمان جمع باشد و کل بازی را با تمرکز بازی کنیم و مقابل تیم خوب و با برنامه ماشین سازی خوب عمل کنیم.

نکونام ادامه داد: نکته ای که برای ما خیلی مهم است اینکه بهترین عملکرد را داشته باشیم. ما یک بازی سخت و سنگین با استقلال داشته ایم و از آن بازی تیممان شاید یک مقدار از لحاظ بدنی خسته باشد ولی بازیکنانی که فردا بازی می کنند، کاملا آماده هستند و تمرکز کافی را قطعا دارند تا بازی خوبی انجام دهیم و به موفقیت برسیم.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کاهش چشمگیر پرونده های مسن در دادسرای عمومی و انقلابکرمانشاه