هدف تشکل‌های دانش آموزی اعتقاد به آرمان‌های والای انقلاب است

هدف تشکل‌های دانش آموزی اعتقاد به آرمان‌های والای انقلاب است

استاندار خوزستان گفت: نظام تعلیم و تربیت کشور با گام برداشتن در راستای تربیت دانش آموزانی تمدن ساز مهمترین راهبرد تحولی را دنبال کرده است و به بیان دیگر با ترویج این فرهنگ والا و مهم منتظران حضرت ولی عصر (عج) را برای دوران ظهور آماده می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، علی اکبر حسینی محراب امروز شنبه _سیزدهم آبان ماه_ در جمع اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان اظهار کرد: تشکیل شبکه ای از دانش آموزان معتقد به آرمان‌های والای انقلاب اسلامی؛ بصیر و متدین غایت فعالیت‌های تشکل‌های دانش آموزی و علی‌الخصوص اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان است.

وی افزود: دانش‌آموز منتظر امام زمان (عج) ما باید بالاترین معرفت دینی را داشته و این مهم می‌بایست از طریق تشکل‌هایی مثل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی دنبال شود.

استاندار خوزستان با برشمردن ویژگی‌های دانش آموزان تمدن ساز در افق تمدنی، ادامه داد: تمدن سازی برای رسیدن به وعده موعود خدا که صالحین می‌بایست حکومت را به دست بگیرند باید به صورت ویژه دنبال شود و این مهم با تربیت دانش آموزان گام دومی و وفادار به آرمان‌های انقلاب محقق می‌شود.

وی اضافه کرد: نظام تعلیم و تربیت کشور با گام برداشتن در راستای تربیت دانش آموزانی تمدن ساز مهمترین راهبرد تحولی را دنبال کرده است و به بیان دیگر با ترویج این فرهنگ والا و مهم منتظران حضرت ولی عصر (عج) را برای دوران ظهور آماده می‌کند.

کد خبر 701561