هشدار گواردیولا پیش از نخستین بازی در لیگ جزیره

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، سیتی فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر را جمعه شب آغاز خواهد کرد و به مصاف برنلی تازه صعود کرده که تحت هدایت ونسان کمپانی، اسطوره آبی‌ها قرار دارد به میدان خواهد رفت. منچسترسیتی ابتدای هفته در سوپر جام انگلیس موسوم به جام خیریه برابر آرسنال به میدان رفت که در این دیدار یک بر یک به تساوی رسید و در ضربات پنالتی آرسنال ۴ بر ۱ برنده شد و عنوان قهرمانی را به دست آورد.

پپ گواردیولا نسبت به تکرار پیروزی های فصل گذشته هشدار داد و گفت: احساس می‌کنم اتفاقات فصل قبل تمام شد و ما دوباره باید شروع کنیم. فکر نمی‌کنم بتوانیم کاری را که فصل گذشته انجام دادیم، دوباره انجام دهیم. آن اتفاق یک بار در زندگی است. به بازیکنان گفتم این را فراموش کنید. ما فصل گذشته از بلندترین کوه بالا رفتیم اما اکنون از آن کوه پایین آمده ایم. ما مانند بقیه از نقطه صفر شروع می کنیم و برای صعود دوباره به کوه دشواری های زیادی وجود خواهد داشت. آنچه ما در فصل قبل انجام داده‌ایم در قلب و ذهن ما باقی مانده اما تمام شده است.

گواردیولا در بخش بعدی صحبت هایش گفت: معمولا بازی های اول سخت است، به خصوص برابر تیم هایی که به تازگی صعود کرده اند چون آنها چیزی برای از دست دادن ندارند و انرژی زیادی دارند. جدا از این، کمپانی سیتی را به خوبی می شناسد و کارش باورنکردنی است. او شیوه بازی برنلی را به طور کامل تغییر داده است و آنها قهرمان دسته یک شدند. بازی سختی خواهد بود.

پیشنهاد فر نیوز
ارسالی از مخاطبین/چرا توزیع داروخانه ها در سطح شهر عادلانه نیست؟

منچسترسیتی به دنبال خرید یک ستاره دیگر در تابستان است و این بار دست روی لوکاس پاکتا ستاره برزیلی وستهم گذاشته است. سران منچسترسیتی برای به خدمت گرفتن این بازیکن پیشنهاد ۷۰ میلیون پوندی به این بازیکن ارائه دادند با این حال پپ گواردیولا از صحبت درباره این بازیکن خودداری کرد.

انتهای پیام

نوشته هشدار گواردیولا پیش از نخستین بازی در لیگ جزیره اولین بار در افق کرمانشاه | ofoqkermanshah.ir. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *