هلال احمر در همه بحران‌ها حضوری جهادگرانه دارد
هلال احمر در همه بحران‌ها حضوری جهادگرانه دارد

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با بیان اینکه جمعیت هلال احمر در همه بحران‌ها از جمله زلزله، سیل و کرونا و امداد و نجات حضوری جهادگرانه دارد، گفت : مجموعه هلال احمر به عنوان نماینده حاکمیت در بحران‌ها همیشه در خط مقدم حضور داشته و کمک کرده […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه با بیان اینکه جمعیت هلال احمر در همه بحران‌ها از جمله زلزله، سیل و کرونا و امداد و نجات حضوری جهادگرانه دارد، گفت : مجموعه هلال احمر به عنوان نماینده حاکمیت در بحران‌ها همیشه در خط مقدم حضور داشته و کمک کرده بحران‌ها را با کمترین آسیب پشت سر بگذاریم.

او از اقدامات هلال احمر کرمانشاه در بحران زلزله، سیل و در مقابله با بیماری کرونا، تقدیر کرد و گفت : هلال احمر در همه بحران‌های استان حضوری فعال و جهادی داشته و تلاش‌های گسترده‌ای برای کمک به آسیب دیدگان انجام داده است.

او با اشاره به بحران شیوع بیماری ویروس کرونا، افزود: هلال احمر در گرمای تابستان و سرمای زمستان در خط مقدم مبارزه با این بیماری قرار داشته و در طول این بحران، از یک عملکرد مناسب برخوردار است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: ۱۰ هزار نفر از اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه در پایگاه‌های استان و طرح‌های این جمعیت همکاری دارند.

فرزین معتمدی به فعالیت حدود ۷۰ خانه هلال در استان اشاره کرد و افزود: هدفگذاری این جمعیت رساندن این خانه‌ها به ۳۵۰ مورد است .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عوامل "آدم ربایی" در سرپل ذهاب دستگیر شدند