همکاری مجمع نمایندگان کرمانشاه برای ساماندهی پروژه‌های بزرگ

به گزارش کلهرنیوز، فضل‌الله رنجبر در مراسم تجلیل از صادرکنندگان برتر استان که امروز در اتاق بازرگانی استان برگزار شد، اظهار داشت: همه ما در هر جایگاهی باید دلسوز کرمانشاه باشیم و روان‌سازی و تسهیل‌گری در کارها را مدنظر داشته باشیم.

وی عنوان کرد: امروز در صنعت و تجارت با عدم تسهیل گری در کارها مواجه هستیم و چنانچه توجه ویژه‌ای به تسهیل‌گری در امر سرمایه‌گذاری و روان‌سازی کارها داشته باشیم سرعت پیشرفت و تعالی و رسیدن به اهداف توسعه نیز در استان بیشتر خواهد بود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تجار، سرمایه‌گذاران و بازاریان مهره‌های اصلی رفع بیکاری هستند، گفت: همه وظیفه داریم در سال جهش تولید برای رفع مشکلات تولیدکننده تلاش کنیم، زیرا درد ما در استان در این بخش است.

رنجبر با بیان اینکه چنانچه همه ادارات، مدیران و کارشناسان نگاه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند تولیدکنندگان دردمندانه صحبت نمی‌کنند، افزود: مجمع نمایندگان استان جلساتی را به منظور پیگیری ۱۰ تا ۱۵ پروژه مهم و بزرگ استان و هم‌افزایی در این زمینه برگزار کرده‌اند که یکی از این موارد راه‌آهن کرمانشاه به خسروی است.

وی با اشاره به اینکه مشکلاتی بر سر راه پروژه‌های مهم و نیمه تمام استان وجود دارد که رفع آن‌ها می‌تواند به اشتغال و سرمایه‌گذاری کمک کند، عنوان کرد: مردم همیشه در مشارکت بهترین نمره را گرفته‌اند و مسئولان نیز نباید کوتاه بیایند و تمام تلاش خود را به کار بگیرند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صنعت و کشاورزی ما در زمینه زیرساختی مشکل دارد و این مشکلات در زمان بحران و مشکل خود را نشان می‌دهد، گفت: قطعی برق یکی از این موارد است که تمام نهادهای مربوطه باید در تدوین برنامه‌ها آینده نگری داشته باشند تا جبهه تولید مشکلات کمتری داشته باشد.

رنجبر با اشاره به اینکه نمی‌توان در سال جهش تولید بر سر راه تولیدکننده مانع ایجاد کرد افزود: باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود که مدت زمان قطعی برق کاهش یابد و وعده‌هایی نیز در این زمینه داده شده است.

وی بیان کرد: می‌توان به تولیدکنندگان مجوز واردات ژنراتورها را داد که در این صورت مشکل قطعی برق نیز برای واحدهای تولیدی رفع می‌شود و این پیشنهاد به وزیر ارائه شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجموعه نمایندگان و مدیران باید برای موضوع زیرساخت‌ها تدبیر کنند، گفت: کمک به یک واحد صنعتی کمک به اشتغال است و قوه قضائیه نیز به خوبی حمایت می‌کنند، اما رسیدگی به موانع باید تسریع شود.

/تسنیم